Japán a 2016. évi nyári olimpiai játékokon
Japán az olimpiai játékokon | |||||
Japán zászlaja | |||||
NOB-országkód: JPN | |||||
OOB | Japán Olimpiai Bizottság | ||||
Honlap | Hivatalos honlap | ||||
2016. évi nyári olimpiai játékok Rio de Janeiro | |||||
Versenyzők | 336 fő 30 sportágban | ||||
Zászlóvivő | |||||
Nyitóünnepség | Usiro Keiszuke[1] | ||||
Érmek 6. helyezés |
| ||||
Japán az olimpiai játékokon | |||||
Nyári olimpiai játékok: | |||||
Téli olimpiai játékok: |
Japán a brazíliai Rio de Janeiróban megrendezett 2016. évi nyári olimpiai játékok egyik részt vevő nemzete volt. Az országot az olimpián 30 sportágban 336 sportoló képviselte, akik összesen 41 érmet szereztek. A záróünnepségen megjelent az ország miniszterelnöke, Abe Sinzó is, Super Mariónak öltözve, a 2020. évi nyári olimpiai játékokat rendező Tokió képviselőjeként.[2]
Érmesek[szerkesztés]
Érmek sportág szerint | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sportág | Összesen | |||||
Úszás | 2 | 2 | 3 | 7 | ||
Cselgáncs | 3 | 1 | 8 | 12 | ||
Súlyemelés | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
Torna | 2 | 0 | 1 | 3 | ||
Kaja-kenu | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
Asztalitenisz | 0 | 1 | 2 | 4 | ||
Birkózás | 4 | 3 | 0 | 7 | ||
Tenisz | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
Szinkronúszás | 0 | 0 | 2 | 2 | ||
Tollaslabda | 1 | 0 | 0 | 1 | ||
Atlétika | 0 | 1 | 1 | 2 | ||
Összesen | 12 | 8 | 21 | 41 |
Érmek napok szerint | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Nap | Összesen | |||||
augusztus 6. | 1 | 0 | 4 | 5 | ||
augusztus 7. | 0 | 0 | 2 | 2 | ||
augusztus 8. | 2 | 0 | 1 | 3 | ||
augusztus 9. | 0 | 0 | 2 | 2 | ||
augusztus 10. | 3 | 1 | 2 | 6 | ||
augusztus 11. | 1 | 1 | 3 | 5 | ||
augusztus 12. | 0 | 1 | 1 | 2 | ||
augusztus 14. | 0 | 1 | 1 | 2 | ||
augusztus 15. | 0 | 0 | 1 | 1 | ||
augusztus 16. | 0 | 0 | 2 | 2 | ||
augusztus 17. | 3 | 1 | 0 | 4 | ||
augusztus 18. | 2 | 1 | 0 | 3 | ||
augusztus 19. | 0 | 2 | 3 | 5 | ||
Összesen | 12 | 8 | 21 | 41 |
Asztalitenisz[szerkesztés]
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 48-as főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Mizutani Dzsun | Egyes | erőnyerő | Panajótisz Giónisz (GRE) 11–9, 10–12, 11–5, 11–8, 11–6 | Hugo Calderano (BRA) 11–5, 11–6, 11–13, 8–11, 11–8, 12–10 | Marcos Freitas (POR) 11–4, 9–11, 11–3, 11–8, 10–12, 11–2 | Ma Lung ( ) (CHN) 5–11, 5–11, 5–11, 11–7, 12–10, 5–11 | Bronzmérkőzés Uladzimir Szamszonav (BLR) 11–4, 11–9, 6–11, 14–12, 11–8 | |||
Niva Kóki | erőnyerő | Segun Toriola (NGR) 9–11, 11–5, 11–7, 4–11, 11–6, 11–1 | Stefan Fegerl (AUT) 11–7, 11–8, 11–9, 4–11, 11–5 | Chun Ting Wong (HKG) 6–11, 11–6, 8–11, 5–11, 12–10, 11–4, 11–8 | Csang Csi-ko ( ) (CHN) 11–5, 4–11, 7–11, 7–11, 4–11 | kiesett | 5. | |||
Josimura Maharu Mizutani Dzsun Niva Kóki | Csapat | Lengyelország (POL) Jakub Dyjas Daniel Górak Zengyi Wang 3–2 | Hongkong (HKG) Kwan Kit Ho Tang Peng Chun Ting Wong 3–1 | Németország (GER) Timo Boll Dimitrij Ovtcharov Bastian Steger 3–1 | Kína (CHN) Csang Csi-ko ( ) Hszü Hszin ( ) Ma Lung ( ) 1–3 |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 48-as főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Fukuhara Ai | Egyes | erőnyerő | Daniela Dodean (ROU) 11–5, 11–6, 11–4, 11–1 | Ri Mjongszun (PRK) 11–5, 12–10, 11–1, 11–7 | Feng Tien-vej ( ) (SIN) 14–12, 11–8, 11–7, 11–5 | Li Hsziao-hszia ( ) (CHN) 4–11, 3–11, 1–11, 1–11 | Bronzmérkőzés Kim Szongi ( ) (PRK) 7–11, 7–11, 5–11, 14–12, 5–11 | 4. | ||
Isikava Kaszumi | erőnyerő | Kim Szongi ( ) (PRK) 11–7, 11–7, 9–11, 9–11, 11–9, 9–11, 8–11 | kiesett | 17. | ||||||
Fukuhara Ai Isikava Kaszumi Itó Mima | Csapat | Lengyelország (POL) Katarzyna Grzybowska Qian Li Natalia Partyka 3–0 | Ausztria (AUT) Jia Liu Sofia Polcanova Qiangbing Li 3–0 | Németország (GER) San Hsziao-na ( ) Han Jing ( ) Petrissa Solja 2–3 | Bronzmérkőzés Szingapúr (SIN) Jü Meng-jü ( ) Feng Tien-vej ( ) Csou Ji-han ( ) 3–1 |
Atlétika[szerkesztés]
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Előfutam | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Cambridge Aszuka | 100 m | kiemelt | 10,13 | 2. | 8.*** | 10,17 | 7. | 21. | kiesett | |||
Jamagata Rjóta | kiemelt | 10,20 | 2. | 22.*** | 10,05 | 5. | 11.* | kiesett | ||||
Kirjú Josihide | kiemelt | 10,23 | 4. | 29.* | kiesett | |||||||
Kenji Fujimitsu | 200 m | 20,86 | 6. | 64.* | kiesett | |||||||
Iizuka Sóta | 20,49 | 4. | 30.** | kiesett | ||||||||
Takasze Kei | 20,71 | 6. | 55. | kiesett | ||||||||
Kanemaru Júzó | 400 m | 48,38 | 8. | 47. | kiesett | |||||||
Julian Walsh | 46,37 | 6. | 38. | kiesett | ||||||||
Sho Kawamoto | 800 m | 1:49,41 | 4. | 43. | kiesett | |||||||
Kota Murayama | 5000 m | 14:26,72 | 21. | 41. | kiesett | |||||||
10 000 m | 29:02,51 | 30. | ||||||||||
Yuta Shitara | 28:55,23 | 29. | ||||||||||
Suguru Osako | 27:51,94 | 17. | ||||||||||
5000 m | 13:31,45 | 16. | 28. | kiesett | ||||||||
Jazava Vataru | 110 m gát | 13,88 | 3. | 35. | kiesett | |||||||
Yuki Matsushita | 400 m gát | 49,60 | 4. | 25. | kiesett | |||||||
Keisuke Nozawa | 48,62 | 1. | 6.* | 49,20 | 6. | 15. | kiesett | |||||
Kazuya Shiojiri | 3000 m akadály | 8:40,98 | 11. | 33. | kiesett | |||||||
Suehiro Ishikawa | Maraton | 2:17:08 | 36. | |||||||||
Hisanori Kitajima | 2:25:11 | 94. | ||||||||||
Satoru Sasaki | 2:13:57 | 16. | ||||||||||
Fudzsiszava Iszamu | 20 km gyaloglás | 1:22:03 | 21. | |||||||||
Macunaga Daiszuke | 1:20:22 | 7. | ||||||||||
Takahasi Eiki | 1:24:59 | 42. | ||||||||||
Arai Hirooki | 50 km gyaloglás | 3:41:24 | ||||||||||
Morioka Kóicsiró | 3:58:59 | 27. | ||||||||||
Tanii Takajuki | 3:51:00 | 14. | ||||||||||
Jamagata Rjóta Iizuka Sóta Kirjú Josihide Cambridge Aszuka | 4 × 100 m váltó | 37,68 | 1. | 2. | 37,60 | |||||||
Julian Walsh Tomoya Tamura Takamasa Kitagawa Nobuya Kato | 4 × 400 m váltó | 3:02,95 | 7. | 13. | kiesett |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||
Takashi Eto | Magasugrás | 217 cm | 35.**** | kiesett | |
Jamamoto Szeito | Rúdugrás | érvényes kísérlet nélkül | kiesett | ||
Hiroki Ogita | 545 cm | 21. | kiesett | ||
Szavano Daicsi | 560 cm | 10.** | 550 cm | 7.** | |
Daigo Hasegawa | Hármasugrás | 16,17 m | 29. | kiesett | |
Kohei Yamashita | 15,71 m | 35. | kiesett | ||
Ryohei Arai | Gerelyhajítás | 84,16 m | 4. | 79,47 m | 11. |
Versenyző | Versenyszám | 100 m | Távolugrás | Súlylökés | Magasugrás | 400 m | 110 m gát | Diszkoszvetés | Rúdugrás | Gerelyhajítás | 1500 m | Végeredmény | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Idő | Pont | Idő | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Eredmény | Pont | Idő | Pont | Pont | Helyezés | ||
Nakamura Akihiko | Tízpróba | 11,04 | 852 | 713 cm | 845 | 12,00 m | 606 | 192 cm | 731 | 48,93 | 865 | 14,57 | 902 | 34,91 m | 562 | 470 cm | 819 | 51,24 m | 607 | 4:18,37 | 823 | 7612 | 22. |
Usiro Keiszuke | 11,30 | 795 | 683 cm | 774 | 14,14 m | 737 | 198 cm | 785 | 50,43 | 795 | 15,09 | 839 | 49,90 m | 868 | 490 cm | 880 | 66,63 m | 838 | 4:46,33 | 641 | 7952 | 20. |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Elődöntő | Döntő | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Össz. | Idő | Hely. | Össz. | Idő | Helyezés | ||
Fukusima Csiszato | 200 m | 23,21 | 5. | 38. | kiesett | ||||
Misaki Onishi | 5000 m | 15:29,17 | 9. | 18. | kiesett | ||||
Ayuko Suzuki | 15:41,81 | 12. | 24. | kiesett | |||||
Miyuki Uehara | 15:23,41 | 7. | 14. | 15:34,97 | 15. | ||||
Hanami Sekine | 10 000 m | 31:44,44 | 20. | ||||||
Yuka Takashima | 31:36,44 | 18. | |||||||
Kubokura Szatomi | 400 m gát | 57,34 | 5. | 35. | kiesett | ||||
Anju Takamizawa | 3000 m akadály | 9:58,59 | 17. | 49. | kiesett | ||||
Fukusi Kajoko | Maraton | 2:29:53 | 14. | ||||||
Mai Ito | 2:37:37 | 46. | |||||||
Tomomi Tanaka | 2:31:12 | 19. | |||||||
Kumiko Okada | 20 km gyaloglás | 1:32:42 | 16. |
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Döntő | ||
---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Helyezés | Eredmény | Helyezés | ||
Konomi Kai | Távolugrás | 587 cm | 37. | kiesett | |
Ebihara Juki | Gerelyhajítás | 57,68 m | 21. | kiesett |
* - egy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
** - két másik versenyzővel azonos eredményt ért el
*** - négy másik versenyzővel azonos eredményt ért el
**** - öt másik versenyzővel azonos eredményt ért el
Birkózás[szerkesztés]
Férfi[szerkesztés]
- Kötöttfogású
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör | Vigaszág elődöntő | Bronz- mérkőzés | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Óta Sinobu | 59 kg | Hamid Szórján (IRI) 5–4 | Almat Kebiszpajev (KAZ) 6–0 | Stig André Berge (NOR) 4–0 | Rövşən Bayramov (AZE) kétvállas 4–2 | Ismael Borrero (CUB) 0–8 | ||||
Tomohiro Inoue | 66 kg | erőnyerő | Davor Štefanek (SRB) 0–9 | Frank Stäbler (GER) 2–2 | Shmagi Bolkvadze (GEO) 0–1 | 5. |
- Szabadfogású
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör | Vigaszág elődöntő | Bronz- mérkőzés | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Higucsi Rei | 57 kg | Jang Kjongil (PRK) 12–2 technikai tus | Asadulla Lachinov (BLR) 10–0 | Yowlys Bonne (CUB) 8–4 | Hassan Rahimi (IRI) 10–5 | Vladimer Khinchegashvili (GEO) 3–4 | ||||
Takatani Szószuke | 74 kg | Talgat Ilyasov (AUS) 6–0 feladta | Zelimkhan Khadijev (FRA) 5–4 | Galymzhan Userbayev (KAZ) 3–4 | kiesett | 7. |
Női[szerkesztés]
- Szabadfogású
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág első kör | Vigaszág elődöntő | Bronz- mérkőzés | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Tószaka Eri | 48 kg | erőnyerő | Zsuldiz Esimova (KAZ) 6–0 | Haley Augello (USA) 11–2 | Szun Jen-an ( ) (CHN) 8–3 | Mariya Stadnik (AZE) 3–2 | ||||
Josida Szaori | 53 kg | erőnyerő | Natalja Szinisin (AZE) 4–0 | Isabelle Sambou (SEN) 9–0 | Betzabeth Argüello (VEN) 6–0 | Helen Maroulis (USA) 1–4 | ||||
Icsó Kaori | 58 kg | erőnyerő | Marwa Amri (TUN) 11–0 | Elif Jale Yeşilırmak (TUR) 3–1 | Yuliya Ratkeviç (AZE) 10–0 | Valerija Zsolobova (RUS) 3–2 | ||||
Kavai Riszako | 63 kg | erőnyerő | Monika Michalik (POL) 5–0 | Anastasija Grigorjeva (LAT) 8–2 | Inna Trazsukova (RUS) 10–0 | Marija Mamasuk (BLR) 6–0 | ||||
Dosó Szara | 69 kg | Alina Stadnik (UKR) 11–2 | Buse Tosun (TUR) 12–0 | Dorothy Yeats (CAN) 7–2 | Jenny Fransson (SWE) 7–2 | Natalja Vorobjova (RUS) 2–2 | ||||
Rio Watari | 75 kg | erőnyerő | Aline Ferreira (BRA) 3–4 | kiesett | 14. |
Cselgáncs[szerkesztés]
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág elődöntő | Bronz- mérkőzés | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Takató Naohisza | Légsúly | erőnyerő | Yann Siccardi (MON) 101(0)-000(0) | Pavel Petřikov (CZE) 100(0)-000(0) | Amiran Papinashvili (GEO) 000(0)–100(1) | Kim Vondzsin ( ) (KOR) 001(2)-000(1) | Orkhan Safarov (AZE) 000(0)-000(2) | |||
Ebinuma Maszasi | Harmatsúly | erőnyerő | Charles Chibana (BRA) 101(0)-000(0) | Ma Duanbin (CHN) 111(0)-000(0) | Wander Mateo (DOM) 111(0)-000(2) | An Baul (KOR) 000(1)–001(1) | Antoine Bouchard (CAN) 101(1)-000(0) | |||
Óno Sóhei | Könnyűsúly | erőnyerő | Miguel Murillo (CRC) 100(0)-000(3) | Victor Scvortov (UAE) 100(0)-000(0) | Lasha Shavdatuashvili (GEO) 010(0)-000(0) | Dirk Van Tichelt (BEL) 111(0)-000(1) | Rüstəm Orucov (AZE) 110(1)-000(0) | |||
Nagasze Takanori | Váltósúly | erőnyerő | Csoknyai László (HUN) 001(2)-000(3) | Paul Kibikai (GAB) 100(0)-000(1) | Sergiu Toma (UAE) 000(0)–001(3) | Antoine Valois-Fortier (CAN) 100(0)-000(1) | Avtandil Ch'rik'ishvili (GEO) 001(2)-000(0) | |||
Baker Masú | Középsúly | erőnyerő | Marc Odenthal (GER) 100(0)-000(0) | Aleksandar Kukolj (SRB) 100(1)-000(0) | Alexandre Iddir (FRA) 100(0)-000(0) | Cseng Hszün-csao ( ) (CHN) 101(1)-000(0) | Varlam Lip'art'eliani (GEO) 001(2)-000(0) | |||
Haga Rjúnoszuke | Félnehézsúly | erőnyerő | Jevgēņijs Borodavko (LAT) 100(0)-000(0) | Rafael Buzacarini (BRA) 000(0)-000(1) | Lukáš Krpálek (CZE) 000(2)–000(1) | Beka Gviniashvili (GEO) 000(0)-000(1) | Artem Blosenko (UKR) 100(1)-000(2) | |||
Haraszava Hiszajosi | Nehézsúly | Adam Okruashvili (GEO) 000(1)-000(2) | Ushangi Kokauri (AZE) 100(1)-000(0) | Alex García (CUB) 100(0)-000(4) | Abdullo Tangriyev (UZB) 101(1)-000(4) | Teddy Riner (FRA) 000(1)–000(0) |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Vigaszág elődöntő | Bronz- mérkőzés | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Kondo Ami | Légsúly | erőnyerő | Edna Carrillo (MEX) 101(0)-000(1) | Galbadrah Otgonceceg (KAZ) 100(0)-010(0) | Paula Pareto (ARG) 000(0)–010(1) | Mönhbatin Uranceceg (MGL) 001(0)-000(0) | |||
Nakamura Miszato | Harmatsúly | erőnyerő | Adiyaasambuugiin Tsolmon (MGL) 100(0)-000(0) | Natalja Kuzjutyina (RUS) 100(0)-000(0) | Majlinda Kelmendi (KOS) 000(1)–000(0) | Érika Miranda (BRA) 001(1)-000(1) | |||
Macumoto Kaori | Könnyűsúly | erőnyerő | Zoulehia Abzetta Dabonne (CIV) 101(0)-000(0) | Automne Pavia (FRA) 010(0)-000(0) | Dordzsszürengín Szumija (MGL) 000(0)–100(0) | Lien Chen-ling (TPE) 001(1)-000(0) | |||
Miku Tashiro | Váltósúly | erőnyerő | Katharina Haecker (AUS) 111(0)-000(3) | Kathrin Unterwurzacher (AUT) 001(0)-000(0) | Clarisse Agbegnenou (FRA) 000(1)–000(0) | Yarden Gerbi (ISR) 000(0)–011(3) | 5. | ||
Tacsimoto Haruka | Középsúly | Zhou Chao (CHN) 100(0)-000(0) | Kim Polling (NED) 002(0)-001(0) | Kelita Zupancic (CAN) 010(0)-000(0) | Laura Vargas Koch (GER) 010(2)-000(0) | Yuri Alvear (COL) 100(1)-000(0) | |||
Mami Umeki | Félnehézsúly | erőnyerő | Joó Abigél (HUN) 000(2)–002(2) | kiesett | 9. | ||||
Jamabe Kanae | Nehézsúly | erőnyerő | Santa Pakenytė (LTU) 100(1)-000(0) | Tessie Savelkouls (NED) 101(1)-000(0) | Idalys Ortíz (CUB) 000(1)–001(2) | Kayra Sayıt (TUR) 010(3)-000(0) |
Evezés[szerkesztés]
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Hiroshi Nakano Hideki Omoto | Könnyűsúlyú kétpárevezős | 6:34,27 | 3. | 7:11,20 | 4. | C/D | 7:30,64 | 3. | C | 6:45,81 | 3. | 15. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Előfutam | Vigaszág | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | Típus | Idő | Hely. | |||
Ayami Oishi Chiaki Tomita | Könnyűsúlyú kétpárevezős | 7:15,75 | 4. | 8:00,50 | 2. | A/B | 7:46,41 | 6. | B | 7:42,87 | 6. | 12. |
Golf[szerkesztés]
Versenyző | Versenyszám | 1. forduló | 2. forduló | 3. forduló | 4. forduló | Összesen | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Par | Pont | Par | Pont | Par | Pont | Par | Pontszám | Par | Helyezés | ||
Yuta Ikeda | Férfi egyéni | 74 | +3 | 69 | −2 | 69 | −2 | 69 | −2 | 281 | −3 | 21. |
Shingo Katayama | 74 | +3 | 75 | +4 | 77 | +6 | 66 | −5 | 292 | +8 | 54. | |
Harukyo Nomura | Női egyéni | 69 | −2 | 69 | −2 | 72 | +1 | 65 | −6 | 275 | −9 | 4. |
Shiho Oyama | 70 | −1 | 71 | 0 | 77 | +6 | 74 | +3 | 292 | +8 | 42. |
Gyeplabda[szerkesztés]
Női[szerkesztés]
Japán női gyeplabdacsapat-játékoskeret | |
---|---|
Eredmények[szerkesztés]
Bejutott a negyeddöntőbe | |
Kiesett |
- Csoportkör
- B csoport
Csapat | M | Gy | D | V | G+ | G– | Gk | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nagy-Britannia (GBR) | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 4 | +8 | 15 |
Egyesült Államok (USA) | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 5 | +9 | 12 |
Ausztrália (AUS) | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 5 | +6 | 9 |
Argentína (ARG) | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 6 | +6 | 6 |
Japán (JPN) | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 16 | –13 | 1 |
India (IND) | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 19 | –16 | 1 |
2016. augusztus 7. 11:00 (16:00) | Japán (JPN) | 2–2 | India (IND) | Játékvezetők: Kylie Seymour (AUS) Kelly Hudson (NZL) |
Nisikori 15' Nakasima 28' | Jegyzőkönyv | Rani 31' Minz 40' |
2016. augusztus 8. 20:30 (01:30) | Argentína (ARG) | 4–0 | Japán (JPN) | Játékvezetők: Melissa Trivic (AUS) Laurine Delforge (BEL) |
Barrionuevo 13', 18' Rebecchi 48' Granatto 50' | Jegyzőkönyv |
2016. augusztus 10. 17:00 (22:00) | Egyesült Államok (USA) | 6–1 | Japán (JPN) | Játékvezetők: Amber Church (NZL) Fanneke Alkemade (NED) |
Gonzalez 1' O'Donnell 5', 52', 60' K. Reinprecht 29' Witmer 37' | Jegyzőkönyv | Nakashima 47' |
2016. augusztus 11. 20:30 (01:30) | Japán (JPN) | 0–2 | Nagy-Britannia (GBR) | Játékvezetők: Kylie Seymour (AUS) Elena Eskina (RUS) |
Jegyzőkönyv | Owsley 5' White 55' |
2016. augusztus 13. 19:30 (00:30) | Ausztrália (AUS) | 2–0 | Japán (JPN) | Játékvezetők: Elena Eskina (RUS) Kelly Hudson (NZL) |
Williams 17' Smith 55' | Jegyzőkönyv |
Csapat | Helyezés |
---|---|
Japán (JPN) | 10. |
Íjászat[szerkesztés]
Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Kiemelés | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Furukava Takaharu | Egyéni | 680 | 7. | Mitch Dielemans (NED)(58.) 7-1 | Bård Nesteng (NOR)(26.) 6-0 | Juan Ignacio Rodríguez (ESP)(10.) 7-3 | Brady Ellison (USA)(2.) 2-6 | kiesett | 8. |
Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 64-es főtábla | 32-es főtábla | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Kiemelés | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Hajasi Júki | Egyéni | 591 | 59. | Vu Csia-hszin ( ) (CHN)(6.) 1-7 | kiesett | 33. | ||||
Kavanaka Kaori | 650 | 10. | Evangelía Pszára (GRE)(55.) 7-3 | Naomi Folkard (GBR)(23.) 0-6 | kiesett | 17. | ||||
Nagamine Szaori | 621 | 39. | Ane Marcelle dos Santos (BRA)(26.) 3-7 | kiesett | 33. | |||||
Hajasi Júki Kavanaka Kaori Nagamine Szaori | Csapat | 1862 | 9. | Ukrajna (UKR) Veronika Marcsenko Anasztaszia Pavlova Ligyija Szicsenyikova (8.) 6–2 | Dél-Korea (KOR) Ki Bobe ( ) Csang Hjedzsin ( ) Cshö Miszon ( ) (1.) 1–5 | kiesett | 8. |
Kajak-kenu[szerkesztés]
Szlalom[szerkesztés]
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. futam | 2. futam | Jobb eredmény | |||||||||
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | ||
Jazava Kazuki | Kajak egyes | 92,23 | 9. | 98,08 | 16. | 92,23 | 14. | 97,19 | 11. | kiesett | |
Haneda Takuja | Kenu egyes | 98,69 | 6. | 94,58 | 4. | 94,58 | 5. | 98,84 | 6. | 97,44 | |
Szaszaki Cubasza Szaszaki Sóta | Kenu kettes | 122,04 | 10. | 119,04 | 10. | 119,04 | 12. | kiesett |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. futam | 2. futam | Jobb eredmény | |||||||||
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | ||
Jazava Aki | Kajak egyes | 120,17 | 18. | 128,00 | 16. | 120,17 | 20. | kiesett |
Kerékpározás[szerkesztés]
BMX[szerkesztés]
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Helyezés | Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | Idő | Helyezés | |||
Yoshitaku Nagasako | Férfi | 35,286 | 12. | 21 | 8. | kiesett | 30. |
Hegyi-kerékpározás[szerkesztés]
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Jamamoto Kóhei | Férfi terepverseny | 1:40:34 | 21. |
Országúti kerékpározás[szerkesztés]
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Arasiro Jukija | Mezőnyverseny | 6:19:43 (+9:38) | 27. |
Kohei Uchima | nem ért célba |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Idő | Helyezés |
---|---|---|---|
Eri Yonamine | Mezőnyverseny | 3:56:23 (+4:56) | 17. |
Időfutam | 49:43,09 | 15. |
Pálya-kerékpározás[szerkesztés]
- Sprintversenyek
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | 1. forduló | Vigaszág | 2. forduló | Vigaszág | 9–12. helyért | Negyeddöntő | 5–8. helyért | Elődöntő | Döntő | Helyezés | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Idő | Hely. | Ellenfél Győztes idő | Ellenfelek Győztes idő | Hely. | Ellenfél Győztes idő | Ellenfelek Győztes idő | Hely. | Ellenfelek Győztes idő | Hely. | Ellenfél Győztes idő | Ellenfelek Győztes idő | Hely. | Ellenfél Győztes idő | Ellenfél Győztes idő | |||
Nakagava Szeiicsiró | Férfi egyéni | 10,241 | 25. | kiesett | 25. |
- Keirin
Versenyző | Versenyszám | 1. forduló | Vigaszág | 2. forduló | 7–12. helyért | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Helyezés | Helyezés | Helyezés | Helyezés | Helyezés | |||
Yuta Wakimoto | Férfi | 6. | 2. | kiesett | 13. | ||
Vatanabe Kazunari | 5. | 4. | kiesett | 21. |
- Omnium
Versenyző | Versenyszám | 15 km-es scratch | 4 km-es egyéni üldözőverseny | Kieséses verseny | 1000 m-es időfutam | 250 méter repülő rajt | 30 km-es pontverseny | Összesítés | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | ||
Kazushige Kuboki | Férfi | 18 | 12. | 4:39,889 | 6 | 18. | 34 | 4. | 1:05,498 | 12 | 15. | 13,587 | 10 | 16. | 1 | 12. | 81 | 14. |
Versenyző | Versenyszám | 10 km-es scratch | 3 km-es egyéni üldözőverseny | Kieséses verseny | 500 m-es időfutam | 250 méter repülő rajt | 20 km-es pontverseny | Összesítés | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Idő | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | ||
Sakura Tsukagoshi | Női | 8 | 17. | 3:46,842 | 10 | 16. | 8 | 17. | 35,625 | 30 | 6. | 14,638 | 12 | 15. | 0 | 14. | 68 | 16. |
Kosárlabda[szerkesztés]
Női[szerkesztés]
Japán női kosárlabdacsapat-játékoskeret | |
---|---|
Eredmények[szerkesztés]
Bejutott a negyeddöntőbe | |
Kiesett |
- Csoportkör
- A csoport
Hely. | Csapat | M | Gy | V | P+ | P– | Pk | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ausztrália | 5 | 5 | 0 | 400 | 345 | +55 | 10 |
2. | Franciaország | 5 | 3 | 2 | 344 | 343 | +1 | 8 |
3. | Törökország | 5 | 3 | 2 | 324 | 325 | −1 | 8 |
4. | Japán | 5 | 3 | 2 | 386 | 378 | +8 | 8 |
5. | Fehéroroszország | 5 | 1 | 4 | 347 | 361 | −14 | 6 |
6. | Brazília | 5 | 0 | 5 | 335 | 384 | −49 | 5 |
2016. augusztus 6. 19:45 (00:45) | Fehéroroszország | 73–77 | Japán | Youth Arena, Rio de Janeiro Nézőszám: 2586 Játékvezetők: Damir Javor (SLO), Chahinaz Boussetta (MAR), Hvang Inthe ( ) (KOR) |
(21–26, 19–15, 20–19, 13–17) Jegyzőkönyv | ||||
Levcsanka 15 | Pont | Kurihara 20 | ||
Veramejenka 10 | Lepattanó | Josida 9 | ||
Harding 5 | Gólpassz | Josida 8 |
2016. augusztus 8. 17:30 (22:30) | Japán | 82–66 | Brazília | Youth Arena, Rio de Janeiro Nézőszám: 2624 Játékvezetők: José Reyes (MEX), Carlos Peruga (ESP),Nadege Zouzou (CIV) |
(19–20, 28–13, 26–19, 9–14) Jegyzőkönyv | ||||
Tokasiki 23 | Pont | Castro Marques 20 | ||
Tokasiki 9 | Lepattanó | Dos Santos 16 | ||
Josida 11 | Gólpassz | Pinto 6 |
2016. augusztus 9. 17:45 (22:45) | Törökország | 76–62 | Japán | Youth Arena, Rio de Janeiro Nézőszám: 2624 Játékvezetők: Oļegs Latiševs (LAT), Ferdinand Pascual (PHI), Chanihaz Boussetta (MAR) |
(24–9, 14–14, 19–16, 19–23) Jegyzőkönyv | ||||
Sanders 36 | Pont | Tokasiki 13 | ||
Çağlar 9 | Lepattanó | Tokasiki 7 | ||
Alben, Çakır 5 | Gólpassz | Josida 7 |
2016. augusztus 11. 17:45 (22:45) | Japán | 86–92 | Ausztrália | Youth Arena, Rio de Janeiro Nézőszám: 3315 Játékvezetők: Anne Panther (GER), Leandro Lezcano (ARG), Ahmed Al-Bulushi (OMA) |
(24–23, 26–25, 21–11, 15–33) Jegyzőkönyv | ||||
Tokasiki 23 | Pont | Cambage 37 | ||
Kurihara, Tokasiki 7 | Lepattanó | Cambage 10 | ||
Josida 11 | Gólpassz | Mitchell, Taylor 7 |
2016. augusztus 13. 17:45 (22:45) | Japán | 79–71 | Franciaország | Youth Arena, Rio de Janeiro Nézőszám: 3351 Játékvezetők: Sreten Radović (CRO), Carlos Peruga (ESP), Carlos Júlio (ANG) |
(17–19, 23–13, 23–22, 16–17) Jegyzőkönyv | ||||
Josida 24 | Pont | Époupa, Yacoubou 14 | ||
Tokasiki 7 | Lepattanó | Gruda 9 | ||
Josida 7 | Gólpassz | Gruda 4 |
- Negyeddöntő
2016. augusztus 16. 18:45 (23:45) | Egyesült Államok | 110–64 | Japán | Carioca Arena 1, Rio de Janeiro Játékvezetők: Carlos Peruga (ESP), Tuan Csu ( ) (CHN), Carlos Júlio (ANG) |
(30–23, 26–23, 25–13, 29–5) Jegyzőkönyv | ||||
Moore, Taurasi 19 | Pont | Tokasiki 14 | ||
Griner 7 | Lepattanó | négy játékos 3 | ||
Charles 5 | Gólpassz | Josida 8 |
Csapat | Helyezés |
---|---|
Japán (JPN) | 8. |
Labdarúgás[szerkesztés]
Férfi[szerkesztés]
Japán férfi labdarúgócsapat-játékoskeret | |
---|---|
* - túlkoros játékos
Eredmények[szerkesztés]
Bejutott a negyeddöntőbe | |
Kiesett |
- Csoportkör
- B csoport
Csapat | M | Gy | D | V | Rg | Kg | Gk | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nigéria (NGR) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 |
Kolumbia (COL) | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 4 | +2 | 5 |
Japán (JPN) | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4 |
Svédország (SWE) | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | –2 | 1 |
2016. augusztus 4. 21:00 (3:00) |
Nigéria (NGR) | 5–4 | Japán (JPN) |
---|---|---|
Sadiq 6' Etebo 11' 42' 51' (11-esből) 66' | (3–2) Jegyzőkönyv | Kóroki 9' (11-esből) Minamino 13' Aszano 70' Szuzuki 90+5' |
2016. augusztus 7. 21:00 (3:00) |
Japán (JPN) | 2–2 | Kolumbia (COL) |
---|---|---|
Aszano 67' Nakadzsima 74' | (0–0) Jegyzőkönyv | Gutiérrez 59' Fudzsiharu 65' (öngól) |
Csapat | Helyezés |
---|---|
Japán (JPN) | 10. |
Lovaglás[szerkesztés]
- Díjlovaglás
Versenyző | Ló | Versenyszám | 1. kör | 2. kör | Döntő | Végeredmény | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Hely. | Pont | Helyezés | |||
Harada Kiicsi | Egistar | Egyéni | 68,286 | 45. | kiesett | |||||
Kitai Júko | Don Lorean | 64,271 | 48. | kiesett | ||||||
Kuroki Akane | Toots | 66,900 | 50. | kiesett | ||||||
Takahasi Maszanao | Fabriano | 62,986 | 58. | kiesett | ||||||
Harada Kiicsi Kitai Júko Kuroki Akane Takahasi Maszanao | Egistar Don Lorean Toots Fabriano | Csapat | 67,486 | 11. | kiesett | 67,486 | 11. |
- Díjugratás
Versenyző | Ló | Versenyszám | Selejtező | Döntő | Végeredmény | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. kör | 2. kör | 3. kör | 1. kör | 2. kör | |||||||||||
Bünt. | Hely. | Bünt. | Össz. | Hely. | Bünt. | Össz. | Hely. | Bünt. | Hely. | Bünt. | Bünt. | Helyezés | |||
Fukusima Daiszuke | Cornet 36 | Egyéni | 47 | 68. | kiesett | ||||||||||
Maszui Tosiki | Taloubetdarco K Z | 16 | 64. | kiesett | |||||||||||
Szugitani Taizó | Imothep | 16 | 64. | kiesett | |||||||||||
Takeda Reiko | Bardolino | 4 | 27. | 1 | 5 | 26. | nem ért célba | kiesett | |||||||
Fukusima Daiszuke Maszui Tosiki Szugitani Taizó Takeda Reiko | Cornet 36 Taloubetdarco K Z Imothep Bardolino | Csapat | 14 | 13. | kiesett |
- Lovastusa
Versenyző | Ló | Versenyszám | Díjlovaglás | Tereplovaglás | Díjugratás | Végeredmény | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Selejtező | Döntő | ||||||||||||
Bünt. | Hely. | Bünt. | Bünt. össz. | Hely. | Bünt. | Bünt. össz. | Hely. | Bünt. | Bünt. | Helyezés | |||
Kitadzsima Rjúzó | Just Chocolate | Egyéni | 57,7 | 60. | 74,4 | 132,1 | 42. | nem állt rajthoz | kiesett | ||||
Óiva Josiaki | The Duke of Cavan | 47,0 | 29. | 18,0 | 65,0 | 17. | 4,0 | 69,0 | 20. | 8,0 | 77,0 | 20. |
Műugrás[szerkesztés]
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Szakai Só | Egyéni műugrás | 373,70 | 22. | kiesett | |||
Teraucsi Ken | 380,85 | 20. | kiesett |
- Női
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Elődöntő | Döntő | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | Pont | Helyezés | ||
Itahasi Minami | Egyéni toronyugrás | 320,20 | 10. | 335,55 | 8. | 356,60 | 8. |
Ökölvívás[szerkesztés]
- Férfi
Versenyző | Versenyszám | Selejtező | Nyolcaddöntő | Negyeddöntő | Elődöntő | Döntő | Helyezés |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | Ellenfél Eredmény | |||
Moriszaka Arasi | Harmatsúly | Aram Avagyan (ARM) 1-2 | kiesett | 17. | |||
Narimacu Daiszuke | Könnyűsúly | Luís Machado (VEN) 2-1 | Carlos Balderas (USA) 0-3 | kiesett | 9. |
Öttusa[szerkesztés]
Versenyző | Versenyszám | Vívás (V) | Úszás | Bónusz vívás (B) | Lovaglás | Futás/Lövészet | Összesen | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eredmény | Pont | Idő | Pont | Hely. | Eredmény | Pont | V+B Hely. | Idő | Hibapont | Pont | Hely. | Lövőhiba | Idő | Pont | Hely. | Összes pont | Helyezés | ||
Ivamoto Sóhei | Férfi | 9–26 | 154 | 2:08,65 | 315 | 33. | 0–1 | 1 | 36. | 74,90 | 0 | 300 | 1. | 9 | 11:54,59 | 586 | 29. | 1355 | 29. |
Migucsi Tomoja | 20–15 | 220 | 2:02,62 | 333 | 12. | 0–1 | 0 | 11. | 80,30 | 19 | 281 | 20. | 5 | 12:02,88 | 578 | 30. | 1412 | 22. | |
Tomonaga Nacumi | Női | 15–20 | 190 | 2:15,63 | 294 | 12. | 0–1 | 0 | 27. | 77,03 | 2 | 298 | 6. | 5 | 12:55,44 | 525 | 14. | 1307 | 12. |
Rögbi[szerkesztés]
Férfi[szerkesztés]
Japán férfi rögbi-játékoskeret | |
---|---|
Eredmények[szerkesztés]
Bejutott a negyeddöntőbe | |
Csoportharmadikként bejutott a negyeddöntőbe | |
Kiesett |
- Csoportkör
- B csoport
Csapat | M | Gy | D | V | P+ | P– | Pk | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nagy-Britannia (GBR) | 3 | 3 | 0 | 0 | 73 | 45 | +28 | 9 |
Japán (JPN) | 3 | 2 | 0 | 1 | 64 | 40 | +24 | 7 |
Új-Zéland (NZL) | 3 | 1 | 0 | 2 | 59 | 40 | +19 | 5 |
Kenya (KEN) | 3 | 0 | 0 | 3 | 19 | 90 | –71 | 3 |
2016. augusztus 9. 12:30 (17:30) | Új-Zéland (NZL) | 12–14 | Japán (JPN) | Deodoro Stadion, Rio de Janeiro | ||
(7–7) Jegyzőkönyv |
2016. augusztus 9. 17:00 (22:00) | Nagy-Britannia (GBR) | 21–19 | Japán (JPN) | Deodoro Stadion, Rio de Janeiro | ||
(14–7) Jegyzőkönyv |
2016. augusztus 10. 12:00 (17:00) | Kenya (KEN) | 7–31 | Japán (JPN) | Deodoro Stadion, Rio de Janeiro | ||
(7–14) Jegyzőkönyv |
- Negyeddöntő
2016. augusztus 10. 17:30 (22:30) | Japán (JPN) | 12–7 | Franciaország (FRA) | Deodoro Stadion, Rio de Janeiro | ||
(0–7) Jegyzőkönyv |
- Elődöntő
2016. augusztus 11. 14:30 (19:30) | Fidzsi-szigetek (FIJ) | 20–5 | Japán (JPN) | Deodoro Stadion, Rio de Janeiro | ||
(10–5) Jegyzőkönyv |
- Bronzmérkőzés
2016. augusztus 11. 18:30 (23:30) | Japán (JPN) | 14–54 | Dél-afrikai Köztársaság (RSA) | Deodoro Stadion, Rio de Janeiro | ||
(7–21) Jegyzőkönyv |
Csapat | Helyezés |
---|---|
Japán (JPN) | 4. |
Női[szerkesztés]
Japán női rögbi-játékoskeret | |
---|---|
Eredmények[szerkesztés]
Bejutott a negyeddöntőbe | |
Csoportharmadikként bejutott a negyeddöntőbe | |
Kiesett |
- Csoportkör
- C csoport
Csapat | M | Gy | D | V | P+ | P– | Pk | P |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nagy-Britannia (GBR) | 3 | 3 | 0 | 0 | 91 | 3 | +88 | 9 |
Kanada (CAN) | 3 | 2 | 0 | 1 | 83 | 22 | +61 | 7 |
Brazília (BRA) | 3 | 1 | 0 | 2 | 29 | 77 | –48 | 5 |
Japán (JPN) | 3 | 0 | 0 | 3 | 10 | 111 | –101 | 3 |
2016. augusztus 6. 12:30 (17:30) | Kanada (CAN) | 45–0 | Japán (JPN) | Deodoro Stadion, Rio de Janeiro | ||
(26–0) Jegyzőkönyv |
2016. augusztus 6. 17:00 (22:00) | Nagy-Britannia (GBR) | 40–0 | Japán (JPN) | Deodoro Stadion, Rio de Janeiro | ||
(26–0) Jegyzőkönyv |
2016. augusztus 7. 12:00 (17:00) | Brazília (BRA)
|