Чемпіонат світу з фехтування 2010
Чемпіонат світу з фехтування 2010 | ||
---|---|---|
Тип змагання: | турнір під егідою FIE | |
Дати: | 4 листопада —13 листопада | |
Місце проведення: | Франція, Париж | |
Змагання | ||
Попередні: | ЧС-2009, Анталія | |
Наступні: | ЧС-2011, Катанія |
Чемпіонат світу з фехтування 2010 проводився в Парижі, Франція 4–13 листопада.
Медальний залік[ред. | ред. код]
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Італія | 2 | 3 | 2 | 7 |
2 | Франція | 2 | 1 | 2 | 5 |
3 | Росія | 2 | 0 | 3 | 5 |
4 | Німеччина | 1 | 2 | 0 | 3 |
5 | США | 1 | 1 | 1 | 3 |
6 | КНР | 1 | 1 | 0 | 2 |
7 | Південна Корея | 1 | 0 | 3 | 4 |
8 | Румунія | 1 | 0 | 2 | 3 |
9 | Естонія | 1 | 0 | 0 | 1 |
10 | Україна | 0 | 2 | 1 | 3 |
11 | Угорщина | 0 | 1 | 2 | 3 |
12 | Польща | 0 | 1 | 0 | 1 |
13 | Японія | 0 | 0 | 2 | 2 |
Загалом | 12 | 12 | 18 | 42 |
Чоловіки[ред. | ред. код]
Вид змагань | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Індивідуальна шпага | Микола Новосьолов (EST) | Готьє Грум'є (FRA) | Габор Божко (HUN) Жан-Мішель Люсене (FRA) |
Командна шпага | Франція (FRA) Готьє Грум'є Жером Жанне Жан-Мішель Люсене Ульріх Робейрі | США (USA) Бенджамін Бреттон Вестон Келсі Коді Маттерн Бенджамін Унгар | Угорщина (HUN) Габор Боцко Геза Імре Андраш Редлі Петер Шомфай |
Індивідуальна рапіра | Петер Йоппіх (GER) | Лей Шен (CHN) | Герек Мейнгардт (USA) Ота Юкі (JPN) |
Командна рапіра | Китай (CHN) Хуан Лянцай Лей Шен Чжан Лянлян Чжу Чзун | Італія (ITA) Валеріо Аспромонте Андреа Бальдіні Стефано Баррера Андреа Кассара | Японія (JPN) Авадзі Сугуру Тіда Кента Міяке Рьо Ота Юкі |
Індивідуальна шабля | Вон У Йон (KOR) | Ніколас Лімбах (GER) | Козмін Генчяну (ROU) Веніамін Решетніков (RUS) |
Командна шабля | Росія (RUS) Микола Ковальов Веніамін Решетніков Олексій Якименко Артем Занін | Італія (ITA) Альдо Монтано Дієго Окк'юцці Луїджі Самеле Луїджі Тарантіно | Румунія (ROU) Тіберіу Дольнічану Рареш Думітреску Козмін Генчяну Флорін Заломір |
Жінки[ред. | ред. код]
Event | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Індивідуальна шпага | Морен Нізіма (FRA) | Сас Емеше (HUN) | Тетяна Логунова (RUS) Наталі Мелльгаузен (ITA) |
Командна шпага | Румунія (ROU) Сімона Александру Ана Бринзе Лоредана Діну Анка Мерою | Німеччина (GER) Імке Дупліцер Брітта Гайдеманн Рікарда Мултерер Моніка Зоцанска | Південна Корея (KOR) Чон Хьо Джон О Юн Хі Пак Се Ра Сін А Рам |
Індивідуальна рапіра | Еліза ді Франциска (ITA) | Аріанна Ерріго (ITA) | Нам Хьон Хий (KOR) Валентіна Веццалі (ITA) |
Командна рапіра | Італія (ITA) Еліза ді Франциска Аріанна Ерріго Іларія Сальваторі Валентіна Веццалі | Польща (POL) Кароліна Хлевінська Сільвія Грухала Катаржина Кричало Анна Рибицька | Південна Корея (KOR) Чон Хий Сук Нам Хьон Хий О Ха На Су Мі Юн |
Індивідуальна шабля | Маріель Загуніс (USA) | Харлан Ольга (UKR) | Хомрова Олена (UKR) Софія Велика (RUS) |
Командна шабля | Росія (RUS) Діна Галякбарова Юлія Гаврилова Світлана Корміліцина Софія Велика | Україна (UKR) Харлан Ольга Хомрова Олена Пундик Галина Жовнір Ольга | Франція (FRA) Сесілія Бердер Соленн Марі Леонор Перрюс Кароль Вернь |