Чемпіонат світу з баскетболу 2019

Wikipedia open wikipedia design.

Чемпіонат світу з баскетболу 2019
FIBA2019WorldCup.svg
Конфедерація ФІБА
Деталі турніру
Місце проведення Китай
Номер розіграшу 17
Термін проведення 31 серпня — 15 вересня
Кількість команд 214 (кваліфікація)
32 (фінальний турнір)
Призери
Переможець Gold medal blank.svg (-й титул)

Чемпіонат світу з баскетболу 2019 року — 18-ий чемпіонат світу з баскетболу, що проходить в Китаї з 31 серпня по 15 вересня 2019 року. Вперше в турнірі зіграють 32 збірні, сім з яких отримують путівки на Олімпійські ігри 2020. Це також перший чемпіонат з баскетболу, який відбувся не в один рік з чемпіонатом світу з футболу.

Вибір господаря[ред. | ред. код]

ФІБА розпочала прийом заявок на проведення турніру в квітні 2014 року. 16 березня 2015 року було підтверджено, що чемпіонат світу буде проведено в Азії, основними претендентами стали Китай та Філіппіни.[1][2]

7 серпня 2015 року оголошено, що господарем чемпіонату став Китай.[3]

Результати голосування:

Чемпіонат світу з баскетболу 2019
Країна Голоси
Flag of the People's Republic of China.svg КНР 14
Філіппіни Філіппіни 7

Арени[ред. | ред. код]

Пекін Нанкін
Кадилак Арена Юнацька Олімпійська гімназія
Місць: 13,000 Місць: 22,000
Multicoloured Wukesong Arena Facade (crop).jpg
Шанхай Ухань
Мерседе́с-Бе́н Арена Ухань
Місць: 18,000 Місць: 13,000
Shanghai Expo Cultural Center.jpg
Арени Гуандун
Дунгуань Фошань
Ніссан Спорт Центр
Фошань Метро
Спорт Арена
(нова раена)
Місць: 16,000 Місць: 14,700
Гуанчжоу Шеньчжень
Гуанчжоу Інтернешнл
Спорт Арена
Шеньчжень Спорт Центр
Місць: 18,000 Місць: 18,000
Guangzhou International Sports Arena (SW).jpg ShenZhen Universiade Sports Centre.jpg

Команди-учасниці[ред. | ред. код]

Африка (5)
Азія та Океанія (8)

Європа (12)

Америка (7)

   Кваліфікувались
   Не кваліфікувались
   Не брали участі
   Дискваліфіковано або призупинено членство FIBA
   Не член FIBA

Формат[ред. | ред. код]

На першому етапі 32 збірні зіграють по чотири команди у восьми групах. По дві найкращі виходять до наступного етапу, де знову в групах виявлять по дві найкращі збірні, які виходять до плей-оф та розіграють медалі чемпіонату.[4]

Найгірші команди першого групового етапу кваліфікуються до групового етапу які розіграють місця з сімнадцятого по тридцять друге.

Посів і групи[ред. | ред. код]

Групи A, C, E та G[ред. | ред. код]

Кошик 1 Кошик 4 Кошик 5 Кошик 8
КНР КНР (30) (господар)(Група A)
США США (1) (Група E)
Іспанія Іспанія (2)
Франція Франція (3)
Пуерто-Рико Пуерто-Рико (16)
Туреччина Туреччина (17)
Домініканська Республіка Домініканська Республіка (18)
Венесуела Венесуела (20)
Німеччина Німеччина (22)
Чехія Чехія (24)
Польща Польща (25)
Іран Іран (27)
Японія Японія (48)
Йорданія Йорданія (49)
Туніс Туніс (51)
Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар (64)

Групи B, D, F та H[ред. | ред. код]

Кошик 2 Кошик 3 Кошик 6 Кошик 7
Сербія Сербія (4)
Аргентина Аргентина (5)
Литва Литва (6)
Греція Греція (8)
Росія Росія (10)
Австралія Австралія (11)
Бразилія Бразилія (12)
Італія Італія (13)
Канада Канада (23)
Чорногорія Чорногорія (28)
Філіппіни Філіппіни (31)
Південна Корея Південна Корея (32)
Нігерія Нігерія (33)
Сенегал Сенегал (37)
Нова Зеландія Нова Зеландія (38)
Ангола Ангола (39)

Перший раунд[ред. | ред. код]

Група А[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 Польща Польща 3 3 0 239 208 +31 6 Другий раунд
2 Венесуела Венесуела 3 2 1 228 210 +18 5
3 КНР КНР (H) 3 1 2 205 206 −1 4 Кваліфікація 17–32 місця
4 Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар 3 0 3 189 237 −48 3
Джерело: FIBA
(H) Господар.
31 серпня 2019
Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар 55–70 КНР КНР
Польща Польща 80–69 Венесуела Венесуела
2 вересня 2019
КНР КНР 76–79 (ОТ) Польща Польща
Венесуела Венесуела 87–71 Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар
4 вересня 2019
Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар 63–80 Польща Польща
Венесуела Венесуела 72–59 КНР КНР

Група B[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 Аргентина Аргентина 3 3 0 258 211 +47 6 Другий раунд
2 Росія Росія 3 2 1 230 219 +11 5
3 Нігерія Нігерія 3 1 2 266 242 +24 4 Кваліфікація 17–32 місця
4 Південна Корея Південна Корея 3 0 3 208 290 −82 3
Джерело: FIBA
31 серпня 2019
Аргентина Аргентина 95–69 Південна Корея Південна Корея
Росія Росія 82–77 Нігерія Нігерія
2 вересня 2019
Нігерія Нігерія 81–94 Аргентина Аргентина
Південна Корея Південна Корея 73–87 Росія Росія
4 вересня 2019
Південна Корея Південна Корея 66–108 Нігерія Нігерія
Росія Росія 61–69 Аргентина Аргентина

Група C[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 Іспанія Іспанія 3 3 0 247 190 +57 6 Другий раунд
2 Пуерто-Рико Пуерто-Рико 3 2 1 213 218 −5 5
3 Туніс Туніс 3 1 2 205 235 −30 4 Кваліфікація 17–32 місця
4 Іран Іран 3 0 3 213 235 −22 3
Джерело: FIBA
31 серпня 2019
Іран Іран 81–83 Пуерто-Рико Пуерто-Рико
Іспанія Іспанія 101–62 Туніс Туніс
2 вересня 2019
Туніс Туніс 79–67 Іран Іран
Пуерто-Рико Пуерто-Рико 63–73 Іспанія Іспанія
4 вересня 2019
Пуерто-Рико Пуерто-Рико 67–64 Туніс Туніс
Іспанія Іспанія 73–65 Іран Іран

Група D[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 Сербія Сербія 3 3 0 323 203 +120 6 Другий раунд
2 Італія Італія 3 2 1 277 215 +62 5
3 Ангола Ангола 3 1 2 204 278 −74 4 Кваліфікація 17–32 місця
4 Філіппіни Філіппіни 3 0 3 210 318 −108 3
Джерело: FIBA
31 серпня 2019
Філіппіни Філіппіни 62–108 Італія Італія
Ангола Ангола 59–105 Сербія Сербія
2 вересня 2019
Сербія Сербія 126–67 Філіппіни Філіппіни
Італія Італія 92–61 Ангола Ангола
4 вересня 2019
Італія Італія 77–92 Сербія Сербія
Ангола Ангола 84–81 (ОТ) Філіппіни Філіппіни

Група E[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 США США 3 3 0 279 204 +75 6 Другий раунд
2 Чехія Чехія 3 2 1 247 240 +7 5
3 Туреччина Туреччина 3 1 2 254 251 +3 4 Кваліфікація 17–32 місця
4 Японія Японія 3 0 3 188 273 −85 3
Джерело: FIBA
1 вересня 2019
Чехія Чехія 67–88 США США
Туреччина Туреччина 86–67 Японія Японія
3 вересня 2019
Японія Японія 76–89 Чехія Чехія
США США 93–92 (ОТ) Туреччина Туреччина
5 вересня 2019
США США 98–45 Японія Японія
Туреччина Туреччина 76–91 Чехія Чехія

Група F[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 Бразилія Бразилія 3 3 0 265 245 +20 6 Другий раунд
2 Греція Греція 3 2 1 266 236 +30 5
3 Нова Зеландія Нова Зеландія 3 1 2 284 288 −4 4 Кваліфікація 17–32 місця
4 Чорногорія Чорногорія 3 0 3 216 262 −46 3
Джерело: FIBA
1 вересня 2019
Нова Зеландія Нова Зеландія 94–102 Бразилія Бразилія
Греція Греція 85–60 Чорногорія Чорногорія
3 вересня 2019
Чорногорія Чорногорія 83–93 Нова Зеландія Нова Зеландія
Бразилія Бразилія 79–78 Греція Греція
5 вересня 2019
Бразилія Бразилія 84–73 Чорногорія Чорногорія
Греція Греція 103–97 Нова Зеландія Нова Зеландія

Група G[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 Франція Франція 3 3 0 271 194 +77 6 Другий раунд
2 Домініканська Республіка Домініканська Республіка 3 2 1 206 234 −28 5
3 Німеччина Німеччина 3 1 2 238 210 +28 4 Кваліфікація 17–32 місця
4 Йорданія Йорданія 3 0 3 202 279 −77 3
Оновлено після матчів, зіграних completed. Джерело: FIBA
1 вересня 2019
Франція Франція 78–74 Німеччина Німеччина
Домініканська Республіка Домініканська Республіка 80–76 Йорданія Йорданія
3 вересня 2019
Йорданія Йорданія 64–103 Франція Франція
Німеччина Німеччина 68–70 Домініканська Республіка Домініканська Республіка
5 вересня 2019
Німеччина Німеччина 96–62 Йорданія Йорданія
Домініканська Республіка Домініканська Республіка 56–90 Франція Франція

Група H[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 Австралія Австралія 3 3 0 276 242 +34 6 Другий раунд
2 Литва Литва 3 2 1 275 203 +72 5
3 Канада Канада 3 1 2 243 260 −17 4 Кваліфікація 17–32 місця
4 Сенегал Сенегал 3 0 3 175 264 −89 3
Джерело: FIBA
1 вересня 2019
Сенегал Сенегал 47–101 Литва Литва
Канада Канада 92–108 Австралія Австралія
3 вересня 2019
Литва Литва 92–69 Канада Канада
Австралія Австралія 81–68 Сенегал Сенегал
5 вересня 2019
Канада Канада 82–60 Сенегал Сенегал
Литва Литва 82–87 Австралія Австралія

Другий раунд[ред. | ред. код]

У другому раунді враховуються результати матчів між збірними на першому етапі.

Група I[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 Аргентина Аргентина (A) 4 4 0 345 278 +67 8 Чвертьфінали
2 Польща Польща (A) 4 4 0 318 282 +36 8
3 Росія Росія (E) 4 2 2 304 298 +6 6
4 Венесуела Венесуела (E) 4 2 2 295 297 −2 6
Оновлено після матчів, зіграних 6 вересня 2019. Джерело: FIBA
(A) Вихід до наступного раунду; (E) Вибув.
6 вересня 2019
Польща Польща 79–74 Росія Росія
Аргентина Аргентина 87–67 Венесуела Венесуела
8 вересня 2019
Польща Польща Аргентина Аргентина
Венесуела Венесуела Росія Росія

Група J[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 Сербія Сербія (A) 4 4 0 413 250 +163 8 Чвертьфінали
2 Іспанія Іспанія (A) 4 4 0 314 250 +64 8
3 Італія Італія (E) 4 2 2 337 282 +55 6
4 Пуерто-Рико Пуерто-Рико (E) 4 2 2 260 308 −48 6
Оновлено після матчів, зіграних 6 вересня 2019. Джерело: FIBA
(A) Вихід до наступного раунду; (E) Вибув.
6 вересня 2019
Іспанія Іспанія 67–60 Італія Італія
Сербія Сербія 90–47 Пуерто-Рико Пуерто-Рико
8 вересня 2019
Іспанія Іспанія Сербія Сербія
Пуерто-Рико Пуерто-Рико Італія Італія

Група K[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 США США 4 4 0 348 257 +91 8 Чвертьфінали
2 Чехія Чехія 4 3 1 340 311 +29 7
3 Бразилія Бразилія 4 3 1 336 338 −2 7
4 Греція Греція 4 2 2 319 305 +14 6
Оновлено після матчів, зіграних 7 вересня 2019. Джерело: FIBA
7 вересня 2019
Бразилія Бразилія 71–93 Чехія Чехія
США США 69–53 Греція Греція
9 вересня 2019
Чехія Чехія Греція Греція
США США Бразилія Бразилія

Група L[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч Кваліфікація
1 Франція Франція (A) 4 4 0 349 269 +80 8 Чвертьфінали
2 Австралія Австралія (A) 4 4 0 358 318 +40 8
3 Литва Литва (E) 4 2 2 350 281 +69 6
4 Домініканська Республіка Домініканська Республіка (E) 4 2 2 282 316 −34 6
Оновлено після матчів, зіграних 7 вересня 2019. Джерело: FIBA
(A) Вихід до наступного раунду; (E) Вибув.
7 вересня 2019
Австралія Австралія 82–76 Домініканська Республіка Домініканська Республіка
Франція Франція 78–75 Литва Литва
9 вересня 2019
Домініканська Республіка Домініканська Республіка Литва Литва
Франція Франція Австралія Австралія

Кваліфікація 17–32 місця[ред. | ред. код]

Група M[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч
1 Нігерія Нігерія 4 2 2 349 308 +41 6
2 КНР КНР (H) 4 2 2 282 279 +3 6
3 Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар 4 0 4 255 320 −65 4
4 Південна Корея Південна Корея 4 0 4 281 367 −86 4
Оновлено після матчів, зіграних 6 вересня 2019. Джерело: FIBA
(H) Господар.
6 вересня 2019
КНР КНР 77–73 Південна Корея Південна Корея
Нігерія Нігерія 83–66 Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар
8 вересня 2019
КНР КНР Нігерія Нігерія
Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар Південна Корея Південна Корея

Група N[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч
1 Туніс Туніс 4 2 2 291 302 −11 6
2 Іран Іран 4 1 3 284 297 −13 5
3 Ангола Ангола 4 1 3 266 349 −83 5
4 Філіппіни Філіппіни 4 0 4 277 404 −127 4
Оновлено після матчів, зіграних 6 вересня 2019. Джерело: FIBA
6 вересня 2019
Туніс Туніс 86–67 Філіппіни Філіппіни
Ангола Ангола 62–71 Іран Іран
8 вересня 2019
Туніс Туніс Ангола Ангола
Іран Іран Філіппіни Філіппіни

Група O[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч
1 Нова Зеландія Нова Зеландія 4 2 2 395 369 +26 6
2 Туреччина Туреччина 4 2 2 333 325 +8 6
3 Чорногорія Чорногорія 4 0 4 290 341 −51 4
4 Японія Японія 4 0 4 269 384 −115 4
Оновлено після матчів, зіграних 7 вересня 2019. Джерело: FIBA
7 вересня 2019
Нова Зеландія Нова Зеландія 111–81 Японія Японія
Туреччина Туреччина 79–74 Чорногорія Чорногорія
9 вересня 2019
Японія Японія Чорногорія Чорногорія
Туреччина Туреччина Нова Зеландія Нова Зеландія

Група P[ред. | ред. код]

Поз Команда І В П ОЗ ОП ОР Оч
1 Німеччина Німеччина 4 2 2 327 288 +39 6
2 Канада Канада 4 2 2 369 331 +38 6
3 Сенегал Сенегал 4 0 4 253 353 −100 4
4 Йорданія Йорданія 4 0 4 273 405 −132 4
Оновлено після матчів, зіграних 7 вересня 2019. Джерело: FIBA
7 вересня 2019
Канада Канада 126–71 Йорданія Йорданія
Німеччина Німеччина 89–78 Сенегал Сенегал
9 вересня 2019
Йорданія Йорданія Сенегал Сенегал
Німеччина Німеччина Канада Канада

Плей-оф[ред. | ред. код]

Основна сітка
Чвертьфінали Півфінали Фінал
                   
10 вересня        
 I1  
13 вересня
 J2    
   
11 вересня
       
 K1  
15 вересня
 L2    
   
10 вересня
     
 J1  
13 вересня
 I2    
    Матч за третє місце
11 вересня
       
 L1      
 K2        
15 вересня
Матчі за 5-8 місця
 
ПівфіналиМатч за 5-е місце
 
      
 
12 вересня
 
 
 
 
14 вересня
 
 
 
 
 
12 вересня
 
 
 
 
 
 
 
 
Матч за 7-е місце
 
 
14 вересня
 
 
 
 
 
 

Примітки[ред. | ред. код]

  1. FIBA (2012.04.20). "Mainini: calendar, system of competition and 3x3 our biggest priorities". Прес-реліз. Переглянутий 2012-07-28.
  2. PR N°20 – Central Board gives green light to new format and calendar of competition
  3. PR N°30 - People's Republic of China to host 2019 FIBA Basketball World Cup. FIBA. 7 серпня 2015. Процитовано 7 серпня 2015. 
  4. 2017–2021: FIBA New Competition System. FIBA.com. 21 жовтня 2015. Процитовано 28 грудня 2015. 

Посилання[ред. | ред. код]



This page is based on a Wikipedia article written by contributors (read/edit).
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.

Destek