Медаль | Спортсмен | Спорт | Дисципліна |
1 Золото | Емілі Ту | Карате | До 55 кг (жінки) |
1 Золото | Люсі Інас | Карате | До 61 кг (жінки) |
1 Золото | Гвладіс Епанг | Тхеквондо | Понад 67 кг (жінки) |
1 Золото | Валеріан Совеплан | Стрільба | Гвинтівка з трьох положень (чоловіки) |
1 Золото | Ніколя Д'Оріано | Плавання | 1500 м вільним стилем (чоловіки) |
1 Золото | Іван Тревежо | Фехтування | Індивідуальна шпага (чоловіки) |
1 Золото | Ніколя Д'Оріано | Плавання | 800 м вільним стилем (чоловіки) |
1 Золото | Іван Тревежо Яннік Борель Ронан Густі Даніель Жеран | Фехтування | Командна шпага (чоловіки) |
1 Золото | Емілі Андеоль | Дзюдо | Понад 78 кг (жінки) |
1 Золото | Жорі Доде | Велоспорт | BMX (чоловіки) |
1 Золото | П'єр Дупра Алессандро Іді Луа Корваль Даві Лароз Сіріль Маре Луа П'єтрі Флорен Урані | Дзюдо | Команда (чоловіки) |
1 Золото | Кларісс Агбеньєну Емілі Андеоль Латітья Бло Геврі Еман Аннабель Урані Марі Еве Гаї Маделін Малонга Отон Пав'я | Дзюдо | Команда (жінки) |
2 Срібло | Стівен да Коста | Карате | До 67 кг (чоловіки) |
2 Срібло | Сенді Скордо | Карате | Індивідуальна ката (жінки) |
2 Срібло | Адріан Матен Симон Гозі Еммануель Лебессон | Настільний теніс | Команда (чоловіки) |
2 Срібло | Лоренс Бріз | Карате | Гвинтівка з трьох позицій, 50 м (жінки) |
2 Срібло | Марін Журбер Жоель Вале | Гімнастика | Синхронний трамплін (жінки) |
2 Срібло | Луа Корваль | Дзюдо | До 66 кг (чоловіки) |
2 Срібло | Аннабель Орані | Дзюдо | До 52 кг (жінки) |
2 Срібло | Паулін Майо | Плавання | 50 м кролем на спині (жінки) |
2 Срібло | Гаель Гебе Жулі Гвін Хлое Жубено Жеромін Мпа | Фехтування | Командна рапіра (жінки) |
2 Срібло | Соф'ян Уміа | Бокс | До 60 кг (жінки) |
2 Срібло | Естель Мосселі | Бокс | До 60 кг (жінки) |
2 Срібло | Одрі Фонтен Гаетан Міттельхайссер | Бадмінтон | Двійки (змішані) |
2 Срібло | Магалі Поттьї | Велоспорт | BMX (жінки) |
3 Бронза | Алессандра Рекшіа | Карате | До 50 кг (жінки) |
3 Бронза | Тарі Белмадані | Боротьба | До 59 кг, греко-римська (чоловіки) |
3 Бронза | Мелонін Ноумонві | Боротьба | До 98 кг, греко-римська (чоловіки) |
3 Бронза | Сиріл Карр | Веслування на байдарках і каное | K1 5000 м (чоловіки) |
3 Бронза | Алесіс Жандар | Ниряння у воду | Платформа 10 м (чоловіки) |
3 Бронза | Сара Локо | Самбо | До 64 кг (жінки) |
3 Бронза | Селін Конд | Самбо | До 68 кг (жінки) |
3 Бронза | Антоні Терра Люсі Анастасью | Стрільба | Скіт (змішані) |
3 Бронза | Нолвенн Герв | Плавання | 50 м брасом (жінки) |
3 Бронза | Даніель Жеран | Фехтування | Індивідуальна шпага (чоловіки) |
3 Бронза | Маулін Майо | Плавання | 100 м кролем на спині (жінки) |
3 Бронза | Метью Марсо | Плавання | 200 м батерфляєм (чоловіки) |
3 Бронза | Жен-Пул Тоні-Хенісі | Фехтування | Індивідуальна рапіра (чоловіки) |
3 Бронза | Марго Ріфкіс | Фехтування | Індивідуальна шабля (жінки) |
3 Бронза | Тоні Йока | Бокс | Понад 91 кг (чоловіки) |
3 Бронза | Луа П'єтрі | Дзюдо | До 81 кг (чоловіки) |
3 Бронза | Кларісс Агбеньєну | Дзюдо | До 63 кг (жінки) |
3 Бронза | Сіріль Маре | Дзюдо | До 100 кг (чоловіки) |