враховуються лише в національному чемпіонаті.
Інформацію оновлено 4 січня 2024.

** Інформацію про ігри та голи за національну збірну
оновлено 23 листопада 2023.

Федеріко Вальверде (ісп. Federico Valverde, нар. 22 липня 1998, Монтевідео) — уругвайський футболіст, півзахисник мадридського «Реала» та збірної Уругваю.

Виступав, зокрема, за клуби «Пеньяроль», у складі якого ставав чемпіоном Уругваю і «Депортіво».

Клубна кар'єра[ред. | ред. код]

Народився 22 липня 1998 року в місті Монтевідео. Вихованець футбольної школи клубу «Пеньяроль». Дорослу футбольну кар'єру розпочав 2015 року в основній команді того ж клубу, в якій провів один сезон, взявши участь в 11 матчах регулярного чемпіонату, а також у фінальній грі, в який його команда як переможець Апертури виборола чемпіонське звання у протистоянні з переможцем Клаусури клубом «Пласа Колонія».

Влітку 2016 року уклав контракт з мадридським «Реалом» та продовжив кар'єру у його другій команді, «Реал Мадрид Кастілья», у третьому за силою іспанському дивізіоні.

До складу «Депортіво» приєднався 2017 року на умовах оренди. Станом на 20 квітня 2018 року відіграв за клуб з Ла-Коруньї 22 матчі в національному чемпіонаті.

Виступи за збірні[ред. | ред. код]

2012 року дебютував у складі юнацької збірної Уругваю, взяв участь у 56 іграх на юнацькому рівні, відзначившись 21 забитим голом.

Протягом 2016–2017 років залучався до складу молодіжної збірної Уругваю. На молодіжному рівні зіграв у 15 офіційних матчах, забив 2 голи. У складі «молодіжки» був учасником світової першості 2017 року, на якій уругвайці посіли четверте місце, а самого Федеріко було визнано другим найкращим гравцем турніру (нагорода «Срібний м'яч»).

5 вересня 2017 року дебютував в офіційних матчах у складі національної збірної Уругваю грою відбору на ЧС-2018 проти збірної Парагваю.У тій же грі забив свій перший гол за головну команду країни, відкривши рахунок зустрічі, яка завершилася перемогою його команди з рахунком 2:1.

Статистика виступів[ред. | ред. код]

Статистика клубних виступів[ред. | ред. код]

Сезон Команда Чемпіонат Національний кубок Континентальні кубки Інші змагання Усього

5-9-2017 Асунсьйон Парагвай Парагвай 1 – 2 Уругвай Уругвай Відбір до ЧС 2018 1
5-10-2017 Сан-Крістобаль Венесуела Венесуела 0 – 0 Уругвай Уругвай Відбір до ЧС 2018 - Замінений на 79-ій хвилині 79'
10-10-2017 Монтевідео Уругвай Уругвай 4 – 2 Болівія Болівія Відбір до ЧС 2018 - Замінений на 60-ій хвилині 60'
14-11-2017 Відень Австрія Австрія 2 – 1 Уругвай Уругвай товариський матч - Замінений на 80-ій хвилині 80'