враховуються лише в національному чемпіонаті.
Інформацію оновлено 10 січня 2024.

Єгор Михайлович Твердохліб (нар. 17 грудня 2000, Борова, Київська область) — український футболіст, нападник «Кривбаса».

Життєпис[ред. | ред. код]

Футбольний шлях розпочав у київському «Динамо», але в 2014 році опинився у вишгородській «Чайці». З 2014 по 2018 рік виступав за вишгородців у чемпіонаті Києва та ДЮФЛУ. Сезон 2018/19 років провів за «Чайку» в аматорському чемпіонаті України. Наступний сезон розпочав в складі представника аматорського чемпіонату України «Атлет» (Київ), але восени 2019 року перейшов НУФВСУ, де виступав за столичну студентську команду.

Взимку 2020 року перебрався до «Гірник-Спорту», у футболці якого дебютував 24 лютого 2020 року в програному (1:2) виїзному поєдинку 20-го туру Першої ліги України проти петрівського «Інгульця». Єгор вийшов на поле в стартовому складі, на 37-ій хвилині отримав жовту картку, на 64-ій хвилині його замінив Ілля Чередниченко[1]. Дебютним голом за команду з Горішніх Плавнів відзначився 11 вересня 2020 року на 80-ій хвилині нічийного (1:1) виїзного поєдинку 2-го туру Першої ліги України проти одеського «Чорноморця». Твердохліб вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч, а на 88-ій хвилині отримав жовту картку[2]. Всього за три сезони провів за клуб 57 ігор у першій лізі і забив 7 голів.

В серпні 2022 року перейшов у вищоліговий «Минай» на правах вільного агента перейшов і під керівництвом Володимира Шарана перетворився на лідера цієї команди[3]. За результатами дебютного сезону в Прем'єр-лізі на рахунку Твердохліба було 5 голів та 2 асисти у 30 матчах[4], завдяки чому він був включений до символічної збірної УПЛ за версією Wyscout[5].

Примітки[ред. | ред. код]

1. Протокол матчу «Інгулець» - «Гірник-Спорт» [Архівовано 21 січня 2021 у Wayback Machine.]. Офіційний сайт ПФЛ України
  2. Протокол матчу «Чорноморець» - «Гірник-Спорт» [Архівовано 1 лютого 2021 у Wayback Machine.]. Офіційний сайт ПФЛ України
  3. Сливченко, Олексій. 10 найуспішніших трансферів вільних агентів в УПЛ-2022/23. Спорт.ua (укр.). Процитовано 18 серпня 2023.
  4. Koval, Tymur (12 червня 2023). «Минай» оцінив Твердохліба у 400 тисяч доларів. ua.tribuna.com (укр.). Процитовано 18 серпня 2023.
  5. Ватрас, Дмитро (8 червня 2023). Збірна сезону УПЛ за версією WyScout - дуже багато несподіванок. ua.tribuna.com (укр.). Процитовано 18 серпня 2023.