враховуються лише в національному чемпіонаті.

Нянь Вейси (кит. 年维泗, нар. 11 травня 1933, Пекін) — китайський футболіст. По завершенні ігрової кар'єри — тренер.

Виступав, зокрема, за клуб «Норт Чайна», а також національну збірну Китаю. Згодом був тренером своєї національної збірної.

Клубна кар'єра[ред. | ред. код]

У дорослому футболі дебютував 1951 року виступами за команду клубу «Норт Чайна», кольори якої і захищав протягом усієї своєї кар'єри гравця, що тривала десять років.

Виступи за збірну[ред. | ред. код]

1956 року дебютував в офіційних матчах у складі національної збірної Китаю. Протягом кар'єри у національній команді, яка тривала 4 роки, провів у формі головної команди країни 7 матчів, забивши 2 голи.

Кар'єра тренера[ред. | ред. код]

Розпочав тренерську кар'єру невдовзі по завершенні кар'єри гравця, у травні 1963 року, очоливши на п'ять місяців тренерський штаб національної збірної Китаю. Того ж року розпоча роботу з командою клубу «Хунань», що тривала три роки.

Влітку 1965 року удруге очолив тренерський штаб збірної Китаю, цього разу тренував національну команду протягом одинадцяти років. Наприкінці цього періоду роботи зі збірною вивів її до фінальної частини Кубка Азії 1976 року, де очолювана ним команда здобула «бронзу» континентальної першості.

Згодом ще тричі повертався на тренерський місток китайської зюірної — керував нею у 1978 та 1980 роках, а також з 1985 по 1986 рік.

23-6-1957 Янгон КНР КНР 0 – 0 Індонезія Індонезія Відбір до ЧС 1958 -
27-6-1957 Янгон Бірма Бірма 2 – 1 КНР КНР товариський матч - Вийшов на заміну на 46-ій хвилині 46'
21-7-1957 Пекін КНР КНР 2 – 1 Судан Судан товариський матч 1
3-10-1959 Пекін КНР КНР 2 – 1 СРСР СРСР Турнір Пекіна -