2023– Україна «Вікторія» 0 (0)

* Ігри та голи за професіональні клуби
враховуються лише в національному чемпіонаті.
Інформацію оновлено 15 липня 2023.

Сергій Сергійович Машталір (нар. 20 серпня 1998) — український футболіст, атакувальний півзахисник клубу «Вікторія».

Життєпис[ред. | ред. код]

Вихованець СДЮШОР «Ужгород», в якій займався до 2015 року. Першим дорослим клубом Сергія став «Середнє», у футболці якого Машталір 2015 року грав у чемпіонаті Закарпатської області. Напередодні старту сезону 2015/16 років перебрався в головну команду області, «Говерлу», але в складі ужгородського клубу виступав переважно за юніорську (U-19) команду, також провів 6 матчів за молодіжний склад «Говерли». У 2016 році повернувся в «Середнє», але вже незабаром опинився в ужгородському «Спартакусу».

У 2017 році перейшов до «Миная», який виступав в чемпіонаті Закарпатської області. Сезон 2017/18 років відіграв разом з командою в аматорському чемпіонаті України (8 матчів, 1 гол), якому допоміг дістатися до 1/4 фіналу турніру. З 1 квітня 2018 році знову грав за «Середнє».

6 травня 2018 року уклав договір з «Ужгородом». У футболці команди з однойменного міста дебютував 27 липня 2019 року в переможному (3:1) виїзному поєдинку 1-о туру групи «А» Другої ліги проти чернівецької «Буковини». Сергій вийшов на поле в стартовому складі та відіграв увесь матч, а на 9-й хвилині відзначився дебютним голом на професіональному рівні[1]. У складі «Ужгорода» виступав у першій частині сезону 2019/20 років, за цей час у Другій лізі зіграв 20 матчів (5 голів), ще 1 поєдинок провів у кубку України.

15 червня 2020 року повернувся до «Миная»[2]. У складі нової команди вперше зіграв 24 червня 2020 року в програному (0:1) виїзному поєдинку 1-о туру Першої ліги України проти кременчуцького «Кременя». Машталір вийшов на поле на 75-й хвилині, замінивши Андрія Ткачука[3]. Дебютним голом за «Минай» відзначився 15 липня 2020 року на 87-й хвилині переможного (2:0) виїзного поєдинку 24-го туру Першої ліги проти волочиського «Агробізнеса». Сергій вийшов на поле на 24-й хвилині, замінивши Олега Голодюка[4]. Загалом до кінця сезону 2019/20 зіграв у 6 іграх чемпіонату і одній у кубку і допоміг команді посісти перше місце та вперше в історії вийти до Прем'єр-ліги. Втім зігравши на початку сезону 2020/21 лише одну гру у кубку, у жовтні 2020 року Машталір повернувся до друголігового «Ужгорода»[5].

З 6 лютого 2022 року — гравець клубу «Поділля».

Примітки[ред. | ред. код]

1. Протокол матчу «Буковина» — «Ужгород» [Архівовано 15 серпня 2020 у Wayback Machine.]. Офіційний сайт ПФЛ України
  2. Минай підписав Голодюка і ще двох новачків
  3. Протокол матчу «Кремінь» — «Минай» [Архівовано 18 жовтня 2020 у Wayback Machine.]. Офіційний сайт ПФЛ України
  4. Протокол матчу «Агробізнес» — «Минай» [Архівовано 12 серпня 2020 у Wayback Machine.]. Офіційний сайт ПФЛ України
  5. Сергій Машталір повернувся в “Ужгород”. ФК «Ужгород» (укр.). 6 жовтня 2020. Архів оригіналу за 15 січня 2021. Процитовано 15 жовтня 2020.