Роки Збірна І (г)
2003—2011 Сенегал Сенегал 50 (9)

* Ігри та голи за професіональні клуби
враховуються лише в національному чемпіонаті.

Діомансі Мехді Мустафа Камара (фр. Diomansy Mehdi Moustapha Kamara; нар. 8 листопада 1980, Париж, Франція) — сенегальський футболіст, нападник. На міжнародному рівні представляв Сенегал, за який виступав у трьох розіграшах Кубку африканських націй.

Клубна кар'єра[ред. | ред. код]

Ранні роки[ред. | ред. код]

Народився в Парижі[2]. Професіональну кар'єру розпочав у «Ред Старі», а в сезоні 1999/2000 років перебрався до «Катандзаро». Відзначився 9-ма голами в 34-х матчах чемпіонату за Калабрійців, після чого перебрався до «Модени». За три сезони відзначився 15-ма голами у 82-х матчах, вразив багатьох своєю швидкістю та спритністю.

«Портсмут»[ред. | ред. код]

У серпні 2004 року «Портсмут» намагався орендувати Діомансі, але зрештою підписав його за 2,5 мільйона фунтів стерлінгів на повноцінній основі, що зробило його рекордним підписанням на той час[3]. Однак, незважаючи на яскравий старт, змушений був боротися за набрання форми та з травмами протягом сезону 2004/05 років, і лише через рік перебування у «Портсмуті» вони скористалися пунктом у його контракті, який дозволяв їм продати нападника до «Вест Гем Юнайтед», заплативши лише 1 мільйон фунтів стерлінгів з його початкової суми за трансфер до Модени. Альбіон заплатив за Камару 1,5 мільйона фунтів[4].

«Вест-Бромвіч Альбіон»[ред. | ред. код]

Дебютував за «Альбіон» 13 серпня 2005 року, замінивши Кану на 60-й хвилині в нічийному (0:0) матчі проти «Манчестер Сіті». Отримував жовту картку в кожній зі своїх перших трьох матчів за клуб. Першим голом за «Вест Бромвіч» відзначився 20 вересня 2005 року в переможному (4:1) для «Готорнс» поєдинку Кубку Ліги проти «Бредфорд Сіті»[5]. Це був один із двох м'ячів, забитих Камарою у сезоні 2005/06 років; першим голом у чемпіонаті за клуб відзначився 10 грудня 2005 року у переможному (2:0) поєдинку проти «Манчестер Сіті». У вище вказаному сезоні «Альбіон» вилетів з Прем’єр-ліги, але в сезоні 2006/07 років Діомансі набрав чудову форму, відзначився 23-ма голами у всіх турнірах і допоміг «Альбіону» дійти до фіналу плей-оф. Результативна гра принесла йому нагороду «Гравець місяця Чемпіоншипу» за жовтень 2006 року[6], а також нагороду найкращого гравця місяця від уболівальників ПФА за лютий 2007 року[7]. Його також включили до команди року в Чемпіоншипу за версією ПФА[8] й виграв нагороду Гравець року у «Вест Бромвіч Альбіон»[9].

«Фулгем»[ред. | ред. код]

Діомансі Камара в матчі за «Фулгем».

9 липня 2007 року підписав 4-рирічну угоду з «Фулгемом» за 6 мільйонів фунтів стерлінгів, цей перехід став рекордним трансфером для «Вест-Бромвіча»[10]. Після переходу до команди пообіцяв, що зможе забити «багато голів» у Прем’єр-лізі з «Фулгемом». Дебютував за «Коттеджерс» 12 серпня 2007 року у програному (1:2) виїзному матчі проти «Арсеналу», замінивши у другому таймі свого партнера-дебютанта Девіда Гілі. Першим голом за «Фулгем» відзначився 28 серпня 2007 року у переможному (1:0) поєдинку Кубку Ліги проти «Шрусбері Таун»[11]. Чотири дні по тому відзначився й своїм першим голом за «Коттеджерс» у чемпіонаті — чудовим ударом зверху головою наприкінці нічийного (3:3) матчу проти «Тоттенгема»[12]. Після матчу Камара повідомив офіційному веб-сайту клубу, що його удар головою можна «класифіковати як найкращий гол у його кар'єрі». 25 листопада 2007 року відзначився своїм другим голом у нічийному (2:2) матчі проти «Блекберн Роверз». 29 березня 2008 року відзначився своїм третім голом, у нічийному (2:2) поєдинку проти «Дербі Каунті», у результаті чого ця команда вилетів до Футбольної ліги. Згодом у сезоні 2007/08 років, після відносно сухого періоду перед воротами команд-суперниць, Камара відродив надії «Фулхема» на виживання в Прем’єр-лізі, відзначився двома голами за останні двадцять хвилин (плюс реалізував відскок після пенальті у виконанні Денні Мерфі, який відбив Джо Гарт), забезпечивши виїзну перемогу над «Манчестер Сіті». «Фулгем» зрештою врятувався від вильоту в останній грі. У червні 2008 року під час гри за збірну Сенегалу у матчі проти Ліберії розірвав хрестоподібну зв'язку, травма, яка потребувала реконструктивної операції[13].

9 травня 2009 року в своєму першому виході в стартовій 11-ці за «Коттеджерс» після відновлення від травми відзначився дублем у переможному (3:1) матчі проти «Астон Вілли», а також віддав результативну передачу Денні Мерфі, який відзначився голом. Після двох забитих м'ячів головний тренер Рой Годжсон похвалив його гарну гру. 16 травня 2009 року також відзначився переможним (1:0) голом у наступному матчі, проти «Ньюкасл Юнайтед».

По завершення сезону 2008/09 років пов’язувався з переходом до чемпіона Франції «Бордо», який планував замінити Маруана Шамаха, який пішов, щоб приєднатися до «Арсеналу», а також «Рома» також бажала підписати його. Однак цей перехід не відбувся, оскільки Камара не був зацікавлений у переїзді за кордон, а натомість сподівався знайти новий клуб у Великій Британії.

У Прем'єр-лізі 2008/09 та 2009/10 став менше грати в Прем’єр-лізі. Відзначився своїм єдиним голом у чемпіонаті в сезоні 2009/10 за «Фулгем» 19 вересня 2009 року в переможному (2:0) поєдинку проти «Галл Сіті». 17 вересня допоміг «Фулгему» здобути виїзну нічию (1:1) проти софійського ЦСКА у Лізі Європи. 5 листопада 2009 року реалізував пенальті після фолу в штрафному майданчику в матчі проти італійської «Роми»; його замінив на 46-й хвилині Ерік Невланд, а «Фулгем» програв, після того як «Рома» відзначилася двома голами. 1 грудня 2009 року у Діомансі виникла проблема з коліном, через що він вибув на місяць. 26 січня 2010 року повернувся на поле в програному (0:2) матчі проти «Тоттенгем Готспур», в якому на 72-й хвилині вийшов замість Золтана Гери.

Англійська газета The Sun поставила трансфер Діомансі Камари на 5-те місце у списку найгірших трансферів англійських клубів сезону 2007/08.

Оренда в «Селтік»[ред. | ред. код]

1 лютого 2010 року перейшов до «Селтіка» в оренду до завершення сезону 2009/10 років, при цьому шотландський клуб отримав можливість викупити контракт гравця, якщо він справить позитивне враження під час оренди[14][15]. Перехід сенегальця до «Селтіка» став можливим після того, як «Фулгем» орендував Стефано Окаку в «Роми». Камара вже грав під керівництвом тодішнього тренера «Селтіка» Тоні Моубрея, який раніше очолював «Вест-Бромвіч Альбіон». 2 лютого 2010 року дебютував за клуб на Реґбі Парк в програному (0:1) поєдинку проти «Кілмарнока».

Діомансі Камара під час тренування «Фулгема» в 2009 році.

7 лютого Камара відзначився першим голом за «Селтік» у матчі Кубку Шотландії проти «Данфермлайна», ударом з меж штрафного майданчика; у вище вказаному поєдинку першим голом за «Селтік» відзначився також його партнер по нападу Роббі Кіну[16]. 13 лютого відзначився своїм другим голом за «Селтік» та першим голом у Прем'єр-ліги, в нічийному (4:4) матчі проти «Абердина» на Піттодрі. Також віддав результативну передачу під час голу Кіна, який в свою чергу асистував під час голу Камари[17]. 20 лютого 2010 року віддав результативну передачу на Кіна, який відзначився переможним голом у переможному (1:0) матчі проти «Данді Юнайтед». Потім отримав травму, яка не давала його грати протягом місяця, й повернувся на поле 13 квітня 2010 року в переможному (2:0) матчі проти «Маотервелла». 25 квітня після, відновлення від травми, відзначився першим із двох голів у переможному (2:0) матчі проти «Данді Юнайтед».

Після завершення терміну оренди Камара заявив, що бажає залишитися в «Селтіку» на постійній основі й із задоволенням гратиме під керівництвом виконувача обов'язків головного тренера Ніла Леннона після звільнення Тоні Моубрея. Він пояснив, що націлився на постійну угоду з клубом, і назвав своїм «пріоритетом» залишитися в «Селтіку». Однак перехід так і не відбувся, оскільки «Селтік» вирішив не активовувати пункт у контракті про викуп гравця за суму 2,5 мільйона фунтів стерлінгів. Камара повернувся до «Фулгема» і націлився на перехід до клубу, де розпочинав свою кар'єру, в ПСЖ.

Повернення до «Фулгема»[ред. | ред. код]

Після повернення до «Фулхема» заявив, що новопризначений головний тренер «Фулгема» Марк Г'юз переконав його залишитися та надав гравцеві новий шанс. Він також зазначив, що покинув би «Фулгем», якби Рой Годжсон залишився керувати клубом (натомість він став головним тренером «Ліверпуля»). Отримав більше ігрового часу у «Фулгемі», оскільки клубу не вистачало гравців в атаці після травм Боббі Замори та Мусси Дембеле. Першим голом у чемпіонаті сезону 2010/11 років відзначився 16 жовтня 2010 року на 30-й хвилині програного (1:2) поєдинку проти «Тоттенгем Готспур» на Крейвен Коттедж. Також відзначився голом 4 грудня 2010 року на 30-й хвилині у програному (1:2) матчі проти «Арсеналу» на стадіоні Емірейтс, відіграв 73 хвилини матчу, після чого його замінив інший нападник Ендрю Джонсон. Незважаючи на поразку, головний тренер Марк Г'юз високо оцінив виступ Діомансі, а гравець заявив, що дуже хоче зберегти місце в першій команді. 8 січня 2011 року оформив хет-трик та відіграв усі 90 хвилин у переможному (6:2) матчі третього раунду Кубку Англії проти «Пітерборо Юнайтед» на Крейвен Коттедж. Однак після одужання Замори та Дембеле від травм грав нерегулярно.

Оренда в «Лестер Сіті»[ред. | ред. код]

Після того, як головний тренер «Лестер Сіті» Свен-Йоран Ерікссон підтвердив свою зацікавленість у підписанні Діомансі Камари, 21 березня 2011 року «Лестер Сіті» орендував гравця до завершення сезону 2010/11 років[18]. Дебютував на офіційному рівні 2 квітня 2011 року в нічийному (3:3) поєдинку проти «Мідлсбро», в якому відзначився гольовою передачею[19]. Своїм першим голом за «лисиць» відзначився 9 квітня в переможному (4:0) поєдинку проти «Бернлі»[20]. Своїм другим голом за команду відзначився у воротах «Іпсвіча», встановивши рахунок 4:2. Це був останній м'яч у чемпіонаті, забитий на стадіоні «Вокерс» до того, як влітку 2011 року його перейменували на стадіон Кінг Пауер. Після закінчення терміну оренди визнав, що його внесок у гру «Лестер Сіті» розчарував, але він готовий повернутися.

«Ескішехірспор»[ред. | ред. код]

24 червня 2011 року керівництво «Фулгема» оголосило, що Камара не буде продовжувати свій контракт і залишить клуб, щоб підписати контракт з представником Суперліги «Ескішехірспор». Дебютував за нову команду 10 вересня 2011 року в переможному (2:1) поєдинку проти «Бешикташа». А вже наступного туру, 18 вересня 2011 року, відзначиився своїм першим голом за «Ескішехірспор» у переможному (4:0) матчі проти «Сівасспора». Продовжив свою результативну форму і став найкращим бомбардиром клубу у своєму першому сезоні з 10 голами, а також другим за кількістю результативних передач (5) після захисника Деде з 10-ма передачами.

Повернення в «Катандзаро»[ред. | ред. код]

27 липня 2014 року «Катандзаро» офіційно оформив повернення гравця до лав жовто-червоних після 13-річної перерви[21]. 4 лютого 2015 року розірвав контракт.

«Норт-Іст Юнайтед»[ред. | ред. код]

7 липня 2015 року підписав контракт із клубом індійської Суперліги «Норт-Іст Юнайтед».

Кар'єра в збірній[ред. | ред. код]

У футболці національної збірної Сенегалу дебютував 2003 року. Наступного року вперше взяв участь у Кубку африканських націй, разом з Сенегалом дійшов до чвертьфіналу. У 2006 році на вище вказаному турнірі допоміг команді посісти четверте місце. Генрик Касперчак також викликав Діомансі на Кубок африканських націй 2008, але збірна Сенегалу провалилася на цьому турнірі й не вийшола з групи. Загалом за національну команду провів 51 матч.

бер.-лип. 2011 Англія «Лестер Сіті» ЧШП 7 2 КА+КФЛ 0+0 0 - - - - - - 7 2
2011-2012 Туреччина «Ескішехірспор» СЛ 31+4[23] 13+2[23] КТ 3 1 - - - - - - 38 16

12-2-2003 Париж Марокко Марокко 1 – 0 Сенегал Сенегал товариський матч -
30-3-2003 Бакау Гамбія Гамбія 0 – 0 Сенегал Сенегал Відбір до Кубка африканських націй 2004 - Вийшов на заміну на 72-ій хвилині 72'
30-4-2003 Гафса Туніс Туніс 1 – 0 Сенегал Сенегал товариський матч - Замінений
31-5-2003 Дакар Сенегал Сенегал 2 – 1 Кабо-Верде Кабо-Верде товариський матч - Замінений
10-9-2003 Ніїґата Японія Японія 0 – 1 Сенегал Сенегал товариський матч - Замінений на 77-ій хвилині 77'
10-10-2003 Каїр Єгипет Єгипет 1 – 0 Сенегал Сенегал товариський матч - Замінений
15-11-2003 Дакар Сенегал Сенегал 1 – 0 Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар товариський матч - Вийшов на заміну на 57-ій хвилині 57'
18-1-2004 Дакар Сенегал Сенегал 2 – 1 ПАР ПАР товариський матч - Вийшов на заміну на 66-ій хвилині 66'
26-1-2004 Туніс Сенегал Сенегал 0 – 0 Буркіна-Фасо Буркіна-Фасо Кубок африканських націй 2004 - 1-й раунд - Вийшов на заміну на 69-ій хвилині 69'
30-1-2004 Бізерта Сенегал Сенегал 3 – 0 Кенія Кенія Кубок африканських націй 2004 - 1-й раунд - Вийшов на заміну на 69-ій хвилині 69'
7-2-2004 Радес Туніс Туніс 1 – 0 Сенегал Сенегал Кубок африканських націй 2004 - 1/4 фіналу - Вийшов на заміну на 85-ій хвилині 85'
29-5-2004 Париж Сенегал Сенегал 1 – 1 Гвінея Гвінея товариський матч - Замінений на 66-ій хвилині 66'
5-6-2004 Дакар Сенегал Сенегал 2 – 0 Республіка Конго Республіка Конго Відбір до ЧС 2006 - Вийшов на заміну на 46-ій хвилині 46'
13-6-2004 Прая Кабо-Верде Кабо-Верде 1 – 3 Сенегал Сенегал товариський матч 2 Вийшов на заміну на 46-ій хвилині 46'
20-6-2004 Ломе Того Того 3 – 1 Сенегал Сенегал Відбір до ЧС 2006 -
3-7-2004 Дакар Сенегал Сенегал 1 – 0 Замбія Замбія Відбір до ЧС 2006 - ЖК 27' Замінений на 79-ій хвилині 79'
18-8-2004 Авіньйон Кот-д'Івуар Кот-д'Івуар 2 – 1 Сенегал Сенегал товариський матч - Вийшов на заміну на 46-ій хвилині 46'
3-9-2005 Чилілабомбве Замбія Замбія 0 – 1 Сенегал Сенегал Відбір до ЧС 2006 - Вийшов на заміну на 62-ій хвилині 62'
8-10-2005 Дакар Сенегал Сенегал 3 – 0 Малі Малі Відбір до ЧС 2006 -
12-11-2005 Гебеха ПАР ПАР 2 – 3 Сенегал Сенегал товариський матч 1
14-1-2006 Дакар Сенегал Сенегал 0 – 0 ДР Конго ДР Конго товариський матч - Вийшов на заміну на 65-ій хвилині 65'
23-1-2006 Порт-Саїд Зімбабве Зімбабве 0 – 2 Сенегал Сенегал Кубок африканських націй 2006 - 1-й раунд - Замінений на 63-ій хвилині 63'
27-1-2006 Порт-Саїд Гана Гана 0 – 1 Сенегал Сенегал Кубок африканських націй 2006 - 1-й раунд - Вийшов на заміну на 67-ій хвилині 67'
31-1-2006 Порт-Саїд Нігерія Нігерія 2 – 1 Сенегал Сенегал Кубок африканських націй 2006 - 1-й раунд - ЖК 66' Замінений на 79-ій хвилині 79'
3-2-2006 Александрія Гвінея Гвінея 2 – 3 Сенегал Сенегал Кубок африканських націй 2006 - 1/4 фіналу - ЖК 77'
7-2-2006 Каїр Єгипет Єгипет 2 – 1 Сенегал Сенегал Кубок африканських націй 2006 - 1/2 фіналу -
9-2-2006 Каїр Сенегал Сенегал 0 – 1 Нігерія Нігерія Кубок африканських націй 2006 - Матч за 3-є місце - ЖК 44'
1-3-2006 Дакар Сенегал Сенегал 2 – 1 Норвегія Норвегія товариський матч -
7-10-2006 Уагадугу Буркіна-Фасо Буркіна-Фасо 1 – 0 Сенегал Сенегал Відбір до Кубка африканських націй 2008 -
24-3-2007 Дакар Сенегал Сенегал 4 – 0 Танзанія Танзанія Відбір до Кубка африканських націй 2008 1
2-6-2007 Мванза Танзанія Танзанія 1 – 1 Сенегал Сенегал Відбір до Кубка африканських націй 2008 - ЖК 90'
10-6-2007 Блантайр Малаві Малаві 2 – 3 Сенегал Сенегал товариський матч - Замінений на 68-ій хвилині 68'
17-6-2007 Матола Мозамбік Мозамбік 0 – 0 Сенегал Сенегал Відбір до Кубка африканських націй 2008 -
8-9-2007 Дакар Сенегал Сенегал 5 – 1 Буркіна-Фасо Буркіна-Фасо Відбір до Кубка африканських націй 2008 - Замінений на 81-ій хвилині 81'
14-10-2007 Руан Гвінея Гвінея 1 – 3 Сенегал Сенегал товариський матч 1
17-11-2007 Коломб Малі Малі 2 – 3 Сенегал Сенегал товариський матч 1
21-11-2007 Кретей Марокко Марокко 3 – 0 Сенегал Сенегал товариський матч -
12-1-2008 Дакар Сенегал Сенегал 3 – 1 Намібія Намібія товариський матч 2 Замінений на 86-ій хвилині 86'
16-1-2008 Уагадугу Бенін Бенін 1 – 2 Сенегал Сенегал товариський матч - Замінений на 46-ій хвилині 46'
23-1-2008 Тамале Туніс Туніс 2 – 2 Сенегал Сенегал Кубок африканських націй 2008 - 1-й раунд 1 ЖК 90'
27-1-2008 Тамале Сенегал Сенегал 1 – 3 Ангола Ангола Кубок африканських націй 2008 - 1-й раунд - Замінений на 69-ій хвилині 69'
31-1-2008 Кумасі Сенегал Сенегал 1 – 1 ПАР ПАР Кубок африканських націй 2008 - 1-й раунд - Замінений на 82-ій хвилині 82'
31-5-2008 Дакар Сенегал Сенегал 1 – 0 Алжир Алжир Відбір до ЧС 2010 -
8-6-2008 Банжул Гамбія Гамбія 0 – 0 Сенегал Сенегал Відбір до ЧС 2010 -
15-6-2008 Пейнсвілл Ліберія Ліберія 2 – 2 Сенегал Сенегал Відбір до ЧС 2010 - Вийшов на заміну на 77-ій хвилині 77'
21-6-2008 Дакар Сенегал Сенегал 3 – 1 Ліберія Ліберія Відбір до ЧС 2010 - Замінений на 6-ій хвилині 6'
3-3-2010 Афіни Греція Греція 0 – 2 Сенегал Сенегал товариський матч - Замінений на 46-ій хвилині 46'
17-11-2010 Сен-Гратьян Сенегал Сенегал 2 – 1 Габон Габон товариський матч - Замінений на 46-ій хвилині 46'
9-2-2011 Дакар Сенегал Сенегал 3 – 0 Гвінея Гвінея товариський матч - Вийшов на заміну на 63-ій хвилині 63'
10-8-2011 Дакар Сенегал Сенегал 0 – 2 Марокко Марокко товариський матч - Замінений на 46-ій хвилині 46'
3-9-2011 Дакар Сенегал Сенегал 2 – 0 ДР Конго ДР Конго Відбір до Кубка африканських націй 2012 - Вийшов на заміну на 72-ій хвилині 72'
9-10-2011 Кьюрпайп Маврикій Маврикій 0 – 2 Сенегал Сенегал Відбір до Кубка африканських націй 2012 -
Усього Матчів 52 Голів 9

Досягнення[ред. | ред. код]

«Ескішехірспор»
Індивідуальні
  • Англія Команда року за версією ПФА: Чемпіоншип 2006/07[25]

Примітки[ред. | ред. код]

1. Diomansy Mehdi Moustapha Kamara (тур.). Turkish Football Federation. Процитовано 6 вересня 2019.
  2. Hugman, Barry J., ред. (2010). The PFA Footballers' Who's Who 2010–11. Mainstream Publishing. с. 230. ISBN 978-1-84596-601-0.
  3. Pompey land new striker. BBC Sport. 20 серпня 2004. Процитовано 25 травня 2007.
  4. Kamara seals £1.5m West Brom deal. BBC Sport. 26 липня 2005. Процитовано 23 квітня 2007.
  5. WBA vs Bradford City. West Bromwich Albion FC. 20 вересня 2005. Архів оригіналу за 15 April 2012. Процитовано 19 січня 2014.
  6. Baggies star Kamara claims award. BBC Sport. 5 листопада 2006. Процитовано 25 травня 2007.
  7. Kamara scoops PFA Fans' award. West Bromwich Albion. 1 березня 2007. Архів оригіналу за 29 March 2012. Процитовано 19 січня 2014.
  8. Ronaldo secures PFA awards double. BBC Sport. 22 квітня 2007. Процитовано 23 квітня 2007.
  9. Kamara wins Player-of-the-Year Award. West Bromwich Albion. 17 травня 2007. Архів оригіналу за 15 April 2012. Процитовано 19 січня 2014.
  10. Fulham sign Kamara from West Brom. BBC Sport. 9 липня 2007. Процитовано 13 листопада 2008.
  11. Shrewsbury 0–1 Fulham. BBC Sport. 28 серпня 2007. Процитовано 1 вересня 2007.
  12. Mercer, Nathan (1 вересня 2007). Fulham 3–3 Tottenham. BBC Sport. Процитовано 1 вересня 2007.
  13. Kamara operation blow for Fulham. BBC Sport. 2 липня 2008. Процитовано 3 липня 2008.
  14. Celtic sign Fulham forward. Ontheminute.com. 1 лютого 2010. Архів оригіналу за 22 липня 2011. Процитовано 1 лютого 2010.
  15. Celtic sign Fulham's Kamara, Braafheid and Well's Slane (англ.)
  16. Dunfermline 2–4 Celtic. BBC Sport. 7 лютого 2010. Процитовано 7 лютого 2010.
  17. Aberdeen 4–4 Celtic. BBC Sport. 13 лютого 2010. Процитовано 13 лютого 2010.
  18. Kamara Joins Foxes On Loan. Leicester City F.C. 17 травня 2011. Архів оригіналу за 19 August 2011. Процитовано 19 січня 2014.
  19. Middlesbrough 3 – 3 Leicester. BBC Sport. 2 квітня 2011. Процитовано 3 квітня 2011.
  20. Leicester 4 – 0 Burnley. BBC Sport. 9 квітня 2011. Процитовано 19 січня 2014.
  21. Diomansy Kamara torna in Italia: ha firmato per il Catanzaro! (італ.)
  22. а б Плей-оф за право підвищитися в класі.