Вімблдонський турнір 2019, жінки, одиночний розряд

Wikipedia open wikipedia design.

Вімблдонський турнір 2019
Чемпіон   Румунія Симона Халеп
Фіналіст   США Серена Вільямс
Рахунок фіналу   6-2, 6-2
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      
Основна стаття: Вімблдонський турнір 2019

Чемпіонка Вімблдонського турніру попереднього року, німкеня Анджелік Кербер, програла в другому колі американці Лорен Девіс.

Перед початком турніру на звання першої ракетки світу претендували Ешлі Барті (чинна № 1), Наомі Осака, Кароліна Плішкова, Кікі Бертенс та Петра Квітова. Барті зберегла право називатися найкращою тенісисткою світу за собою попри поразку в четвертому колі.

Серена Вільямс могла здобути в цьому турнірі 24-ий титул Великого шолома (8-й вімблдонський).

Перемогла в турнірі румунка Симона Халеп, здолавши в фіналі Серену Вільямс. Для Халеп це другий титул Великого шолома й перше вімблдонське чемпіонтство.

Ешлі Барті зберегла за собою право називатися першою ракеткою світу.

Успіхи та невдачі українок[ред. | ред. код]

Україну в основній сітці турніру представляли Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Даяна Ястремська та Катерина Козлова, які потрапили туди за рейтингом. Ангеліна Калініна, Марта Костюк та Катаріна Завацька пробивалися до основної сітки через кваліфікаційні змагання, але жодній з них не вдалося зробити цього.

У першому колі Світоліна виграла в австралійки Дарії Гаврилової, Ястремська перемогла італійку Камілу Джорджі, Цуренко поступилася чешці Барборі Стрицовій, а Козлова американці Лорен Девіс.

У другому колі супротивниця Світоліної росіянка Маргарита Гаспарян припинила гру через травму в другому сеті, й Еліна пройшла в третє коло. Даяна Ястремська здолала американку Софію Кенін.

У третьому колі Світоліна виграла в трьох сетах у Марії Саккарі з Греції, а Ястремська переграла Вікторію Голубич зі Швейцарії.

У четвертому колі Світоліна виграла у Петри Мартич з Хорватії, а Ястремська поступилася китаянці Чжан Шуай.

У чвертьфіналі Світоліна перемогла Кароліну Мухову з Чехії, а в півфіналі програла румунці Симоні Халеп.

Сіяні тенісистки[ред. | ред. код]

01.   Австралія Ешлі Барті (4 коло)
02.   Японія Наомі Осака (1 коло)
03.   Чехія Кароліна Плішкова (4 коло)
04.   Нідерланди Кікі Бертенс (3 коло)
05.   Німеччина Анджелік Кербер (2 коло)
06.   Чехія Петра Квітова (4 коло)
07.   Румунія Симона Халеп (Чемпіонка)
08.   Україна Еліна Світоліна (півфінал)
09.   США Слоун Стівенс (3 коло)
10.   Білорусь Арина Соболенко (1 коло)
11.   США Серена Вільямс (фінал)
12.   Латвія Анастасія Севастова (2 коло)
13.   Швейцарія Белінда Бенчич (3 коло)
14.   Данія Каролін Возняцкі (3 коло)
15.   КНР Ван Цян (3 коло)
16.   Чехія Маркета Вондроушова (1 коло)
17.   США Медісон Кіз (2 коло)
18.   Німеччина Юлія Гергес (3 коло)
19.   Велика Британія Джоанна Конта (чвертьфінал)
20.   Естонія Анетт Контавейт (3 коло)
21.   Бельгія Елісе Мертенс (4 коло)
22.   Хорватія Донна Векич (1 коло)
23.   Франція Каролін Гарсія (1 коло)
24.   Хорватія Петра Мартич (4 коло)
25.   США Аманда Анісімова (2 коло)
26.   Іспанія Гарбінє Мугуруса (1 коло)
27.   США Софія Кенін (2 коло)
28.   Китайський Тайбей Сє Шувей (3 коло)
29.   Росія Дарія Касаткіна (1 коло)
30.   Іспанія Карла Суарес Наварро (4 коло)
31.   Греція Марія Саккарі (3 коло)
32.   Україна Леся Цуренко (1 коло)

Сітка[1][ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінал Півфінал Фінал
                                       
   США Алісон Ріск 4 6 3  
11  США Серена Вільямс 6 4 6  
  11  США Серена Вільямс 6 6  
   Чехія Барбора Стрицова 1 2  
 Чехія Барбора Стрицова 77 6
  19  Велика Британія Джоганна Конта 65 1  
    11  США Серена Вільямс 2 2
  7  Румунія Сімона Халеп 6 6
  8  Україна Еліна Світоліна 7 6  
 Чехія Кароліна Мухова 5 4  
  8  Україна Еліна Світоліна 1 3
  7  Румунія Сімона Халеп 6 6  
7  Румунія Сімона Халеп 77 6
   КНР Чжан Шуай 64 1  

Верхня частина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
1  Австралія Е Барті 6 6  
 КНР Чжен Сайсай 4 2     1  Австралія Е Барті 6 6  
 Росія С Кузнецова 4 6 2    Бельгія А ван Ейтванк 1 3  
 Бельгія А ван Ейтванк 6 4 6       1  Австралія Е Барті 6 6  
WC  Велика Британія Г Дарт 4 6 6       WC  Велика Британія Г Дарт 1 1  
LL  США К Макгейл 6 4 4     WC  Велика Британія Г Дарт 77 3 6
Q  Бразилія Б Аддад Майя 6 6   Q  Бразилія Б Аддад Майя 64 6 1  
26  Іспанія Г Мугуруса 4 4       1  Австралія Е Барті 6 2 3
22  Хорватія Д Векич 6 3 5        США А Ріск 3 6 6
 США А Ріск 3 6 7      США А Ріск 6 63 9  
Q  Нідерланди Л Керкгове 65 4    Сербія І Йорович 2 77 7  
 Сербія І Йорович 77 6        США А Ріск 4 6 6
 Швейцарія Ш Феґеле 7 5 4       13  Швейцарія Б Бенчич 6 4 4  
 Естонія К Канепі 5 7 6      Естонія К Канепі 3 1
 Росія А Павлюченкова 2 3   13  Швейцарія Б Бенчич 6 6  
13  Швейцарія Б Бенчич 6 6  

Секція 2[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
11  США С Вільямс 6 7  
Q  Італія Дж Гатто-Монтіконе 2 5     11  США С Вільямс 2 6 6  
Q  Словенія К Юван 6 2 6   Q  Словенія К Юван 6 2 4  
 Чехія Кр Плішкова 4 6 4       11  США С Вільямс 6 6  
Q  Іспанія П Бадоса 4 2       18  Німеччина Ю Гергес 3 4  
Q  Росія В Флінк 6 6     Q  Росія В Флінк 1 4
Q  Румунія Е-Г Русе 5 1   18  Німеччина Ю Гергес 6 6  
18  Німеччина Ю Гергес 7 6       11  США С Вільямс 6 6
30  Іспанія К Суарес Наварро 6 7       30  Іспанія К Суарес Наварро 2 2
 Австралія С Стосур 2 5     30  Іспанія К Суарес Наварро 77 77  
 Росія М Шарапова 6 64 0r    Франція П Пармантьє 62 64  
 Франція П Пармантьє 4 77 5       30  Іспанія К Суарес Наварро 6 6
 Україна К Козлова 3 2       LL  США Л Девіс 3 3  
LL  США Л Девіс 6 6     LL  США Л Девіс 2 6 6
 Німеччина Т Марія 4 3   5  Німеччина А Кербер 6 2 1  
5  Німеччина А Кербер 6 6  

Секція 3[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
4  Нідерланди К Бертенс 6 6  
 Люксембург М Мінелла 3 2     4  Нідерланди К Бертенс 3 77 6  
Q  Австралія А Родіонова 2 3    США Т Таунсенд 6 65 2  
 США Т Таунсенд 6 6       4  Нідерланди К Бертенс 5 1  
 Німеччина Л Зігемунд 6 6        Чехія Б Стрицова 7 6  
WC  Велика Британія К Свон 2 4      Німеччина Л Зігемунд 3 5
 Чехія Б Стрицова 6 6    Чехія Б Стрицова 6 7  
32  Україна Л Цуренко 3 2        Чехія Б Стрицова 4 7 6
21  Бельгія Е Мертенс 6 6       21  Бельгія Е Мертенс 6 5 2
 Франція Ф Ферро 2 0     21  Бельгія Е Мертенс 7 6  
 Німеччина А Петкович 6 2 5   WC  Румунія М Нікулеску 5 0  
WC  Румунія М Нікулеску 2 6 7       21  Бельгія Е Мертенс 6 69 6
 Словенія Т Зіданшек 6 5 8       15  КНР Ван Цян 2 711 4  
 Канада Е Бушар 3 7 6      Словенія Т Зіданшек 1 2
 Білорусь В Лапко 2 2   15  КНР Ван Цян 6 6  
15  КНР Ван Цян 6 6  

Секція 4[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
9  США С Стівенс 6 6  
 Швейцарія Т Бачинскі 2 4     9  США С Стівенс 6 6  
 КНР Ван Яфань 6 7    КНР Ван Яфань 0 2  
Q  Чехія Т Мартінцова 2 5       9  США С Стівенс 6 4 1  
 Росія К Александрова 6 1 1       19  Велика Британія Д Конта 3 6 6  
 Чехія К Сінякова 2 6 6      Чехія К Сінякова 3 4
Q  Румунія А Богдан 5 2   19  Велика Британія Д Конта 6 6  
19  Велика Британія Д Конта 7 6       19  Велика Британія Д Конта 4 6 6
25  США А Анісімова 6 6       6  Чехія П Квітова 6 2 4
 Румунія С Кирстя 3 3     25  США А Анісімова 4 5  
 Польща М Лінетт 6 711    Польща М Лінетт 6 7  
Q  Росія Г Калінська 0 69        Польща М Лінетт 3 2
 Росія В Дяченко 5 77 2       6  Чехія П Квітова 6 6  
 Франція К Младенович 7 64 6      Франція К Младенович 5 2
 Туніс О Жабер 4 2   6  Чехія П Квітова 7 6  
6  Чехія П Квітова 6 6  

Нижня частина[ред. | ред. код]

Секція 5[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
8  Україна Е Світоліна 7 6  
 Австралія Д Гаврилова 5 0     8  Україна Е Світоліна 5 6  
 Росія М Гаспарян 6 6    Росія М Гаспарян 7 5r  
PR  Німеччина А-Л Фрідзам 4 4       8  Україна Е Світоліна 6 61 6  
LL  Чехія М Боузкова 6 6       31  Греція М Саккарі 3 77 2  
 Німеччина М Бартель 3 3     LL  Чехія М Боузкова 4 1
 США Б Пера 64 3   31  Греція М Саккарі 6 6  
31  Греція М Саккарі 77 6       8  Україна Е Світоліна 6 6
24  Хорватія П Мартич 3 6 6       24  Хорватія П Мартич 4 2
 США Дж Брейді 6 3 4     24  Хорватія П Мартич 3 6 6  
 Росія А Потапова 2 6 6    Росія А Потапова 6 3 4  
 Швейцарія Дж Тайхманн 6 4 1       24  Хорватія П Мартич 6 3 6
 США Д Колінз 6 7        США Д Колінз 4 6 4  
 Казахстан З Діяс 3 5      США Д Колінз 4 6 6
Q  США К Ан 3 4   12  Латвія А Севастова 6 4 3  
12  Латвія А Севастова 6 6  

Секція 6[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
16  Чехія М Вондроушова 4 4  
 США М Бренгл 6 6      США М Бренгл 3 4  
 Чехія К Мухова 7 6    Чехія К Мухова 6 6  
 Сербія А Крунич 5 2        Чехія К Мухова 79 6  
Q  США К Макнеллі 63 2       20  Естонія А Контавейт 67 3  
 Велика Британія Г Вотсон 77 6      Велика Британія Г Вотсон 5 1
PR  США Ш Роджерс 0 6 4   20  Естонія А Контавейт 7 6  
20  Естонія А Контавейт 6 3 6        Чехія К Мухова 4 7 13
28  Китайський Тайбей Сє Шувей 6 6       3  Чехія Ка Плішкова 6 5 11
 Латвія О Остапенко 2 2     28  Китайський Тайбей Сє Шувей 77 6  
 Словенія Д Якупович 1 3    Бельгія К Фліпкенс 63 3  
 Бельгія К Фліпкенс 6 6       28  Китайський Тайбей Сє Шувей 3 6 4
 Словаччина АК Шмідлова 7 4 5       3  Чехія Ка Плішкова 6 2 6  
 Пуерто-Рико М Пуїг 5 6 7      Пуерто-Рико М Пуїг 0 4
 КНР Чжу Лінь 2 64   3  Чехія Ка Плішкова 6 6  
3  Чехія Ка Плішкова 6 77  

Секція 7[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
7  Румунія С Халеп 6 7  
 Білорусь О Саснович 4 5     7  Румунія С Халеп 6 4 6  
 Румунія М Бузернеску 6 6    Румунія М Бузернеску 3 6 2  
 США Дж Пегула 4 4       7  Румунія С Халеп 6 6  
 Франція А Корне 4 4        Білорусь В Азаренко 3 1  
 Білорусь В Азаренко 6 6      Білорусь В Азаренко 6 6
 Австралія А Томлянович 6 6    Австралія А Томлянович 2 0  
29  Росія Д Касаткіна 3 1       7  Румунія С Халеп 6 6
17  США М Кіз 6 6       Q  США К Гофф 3 3
 Таїланд Луксіка Кумхум 3 2     17  США М Кіз 2 4  
 Словенія П Герцог 4 77 7    Словенія П Герцог 6 6  
 Словаччина В Кужмова 6 65 5        Словенія П Герцог 6 67 5
 США В Вільямс 4 4       Q  США К Гофф 3 79 7  
Q  США К Гофф 6 6     Q  США К Гофф 6 6
 Словаччина М Рибарикова 6 6    Словаччина М Рибарикова 3 3  
10  Білорусь А Соболенко 2 4  

Секція 8[ред. | ред. код]

1 коло   2 коло   3 коло   4 коло
14  Данія К Возняцкі 5  
 Іспанія С Соррібес 4r     14  Данія К Возняцкі 77 6  
 Росія В Кудерметова 6 6    Росія В Кудерметова 65 3  
Q  Бельгія І Бонавантюр 2 4       14  Данія К Возняцкі 4 2  
 Швеція Р Петерсон 4 3        КНР Чжан Шуай 6 6  
Q  Бельгія Я Вікмаєр 6 6     Q  Бельгія Я Вікмаєр 3 2
 КНР Чжан Шуай 6 6    КНР Чжан Шуай 6 6  
23  Франція К Гарсія 4 0        КНР Чжан Шуай 6 1 6
27  США С Кенін 6 6        Україна Д Ястремська 4 6 2
 Австралія А Шарма 4 2     27  США С Кенін 5 6 3  
 Україна Д Ястремська 6 6    Україна Д Ястремська 7 4 6  
 Італія К Джорджі 3 3        Україна Д Ястремська 7 6
 Польща І Швйонтек 2 63        Швейцарія В Голубич 5 3  
 Швейцарія В Голубич 6 77      Швейцарія В Голубич 6 77
 Казахстан Ю Путінцева 77 6    Казахстан Ю Путінцева 4 63  
2  Японія Н Осака 64 2  

Виноски[ред. | ред. код]



This page is based on a Wikipedia article written by contributors (read/edit).
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.

Destek