Дівчата, парний розряд
Нова Зеландія Марина Еракович / Нідерланди Міхаелла Крайчек
Відкритий чемпіонат США з тенісу
2003 2005

Відкритий чемпіонат США з тенісу 2004 проходив з 30 серпня по 12 вересня 2004 року на відкртих кортах Тенісного центру імені Біллі Джин Кінг у парку Флашинг-Медоуз у районі Нью-Йорка Квінз. Це був четвертий, останній турнір Великого шолома календарного року.

Події[ред. | ред. код]

Минулорічні чемпіони в одиночному розряді Енді Роддік та Жустін Енен-Арденн не змогли відстояти свої титули. Роддік програв у чвертьфіналі Йоахіму Юханссону зі Швеції, а Енен-Арденн — у четвертому колі Надії Петровій з Росії.

Одиночні титули виграли Роджер Федерер та Світлана Кузнецова. Для обох це були перші перемоги в США. Федерер виграв турнір Великого шолома вчетверте, а Кузнєцова взагалі вперше.

Переможці парного розряду у чоловіків, Марк Ноулз та Деніел Нестор, виграли чемпіонат США вперше, але для обох це була друга перемога в турнірах Великого шолома.

Чемпіонки парних змагань у жінок Вірхінія Руано Паскуаль та Паола Суарес виграли свій третій чемпіонат США і сьомий титул Великого шолома. Для Суарес це був останній мейджор. Руано Паскуаль вигравала пізніше з іншими партнерками.

Для Віри Звонарьової перемога у міксті була першим титулом Великого шолома. Боб Браян виграв мікст удруге, і вдруге в США.

У юніорів українець Сергій Стаховський пробився до фіналу, де програв шотландцю Енді Маррей.