Бадмінтон на літніх Олімпійських іграх 2012 — одиночний розряд (жінки)
Бадмінтон на літніх Олімпійських іграх 2012 емблема бадмінтону на іграх 2012 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | ||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | змішаний | |||
Кваліфікація |
Бадмінтон — одиночний розряд (жінки) на Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Вемблі Арена | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 28.07.2012-4.08.2012 | |||||||||
Учасників | 46 з 42 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2008 | 2016 → |
Жіночий турнір з бадмінтону в одиночному розряді на Літніх Олімпійських іграх 2012 року проходив з 28 липня по 4 серпня на Вемблі Арені. В турнірі взяли участь 46 спортсменок із 42 країн.
Призери[ред. | ред. код]
Золото | Срібло | Бронза |
Лі Сюежуй Китай (CHN) | Ван Іхань Китай (CHN) | Саїна Невал Індія (IND) |
Формат змагань[ред. | ред. код]
Змагання розпочинались із попереднього етапу: спортсменки розподілялись на групи і грали кожна з кожною у своїй групі. 16 переможниць груп проходили у плей-оф, де й визначали медалісток.
Кваліфікація [1][ред. | ред. код]
Після кваліфікаційного відбору список учасниць мав такий вигляд (рожевий колір рядка означає зняття зі змагань):
Більше одного участника виступали від Китаю (3 спортсменки), Тайвані (2 спортсменки) та Південної Кореї (2 спортсменки).
Результати[ред. | ред. код]
Груповий етап[ред. | ред. код]
Група A[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Ван Іхань (CHN) | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Мішель Лі (CAN) | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
30 липня, 09:05 | ||
---|---|---|
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
Ван Іхань (CHN) | 21–8 21–16 | Мішель Лі (CAN) |
Група B[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Бе Юн Джу (KOR) | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Ті Цзін Ї (MAS) | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Аньєзе Аллегріні (ITA) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
28 липня, 8:30 | ||
Бе Юн Джу (KOR) | 16–21 21–15 21–12 | Ті Цзін Ї (MAS) |
30 липня, 20:54 | ||
Аньєзе Аллегріні (ITA) | 7–21 14–21 | Ті Цзін Ї (MAS) |
31 липня, 14:19 | ||
Бе Юн Джу (KOR) | 21–11 21–15 | Аньєзе Аллегріні (ITA) |
Група C[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Чен Шао Че (TPE) | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Несліхан Їджит (TUR) | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Сімоне Прутч (AUT) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
28 липня, 14:15 | ||
Несліхан Їджит (TUR) | 21–18 21–10 | Сімоне Прутч (AUT) |
30 липня, 13:09 | ||
Чен Шао Че (TPE) | 21–11 21–9 | Сімоне Прутч (AUT) |
31 липня, 12:30 | ||
Чен Шао Че (TPE) | 21–10 21–6 | Несліхан Їджит (TUR) |
Група D[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Гу Цзян (SIN) | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Вікторія На (AUS) | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Моніка Фашунгова (SVK) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
29 липня, 08:30 | ||
Гу Цзян (SIN) | 21–5 21–11 | Моніка Фашунгова (SVK) |
30 липня, 08:30 | ||
Вікторія На (AUS) | 21–12 21–18 | Моніка Фашунгова (SVK) |
31 липня, 09:09 | ||
Гу Цзян (SIN) | 21–10 21–7 | Вікторія На (AUS) |
Група E[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Саїна Невал (IND) | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Лянні Тан (BEL) | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Сабріна Жаке (SUI) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
28 липня, 20:50 | ||
Лянні Тан (BEL) | 21–16 21–16 | Сабріна Жаке (SUI) |
29 липня, 13:42 | ||
Саїна Невал (IND) | 21–9 21–4 | Сабріна Жаке (SUI) |
30 липня, 18:30 | ||
Саїна Невал (IND) | 21–4 21–14 | Лянні Тан (BEL) |
Група F[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Яо Цзе (NED) | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Рагна Інголфсдоттір (ISL) | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Аквіле Стапусайтите (LTU) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
29 липня, 12:30 | ||
Яо Цзе (NED) | 21–16 21–7 | Аквіле Стапусайтите (LTU) |
30 липня, 19:42 | ||
Рагна Інголфсдоттір (ISL) | 21–10 21–16 | Аквіле Стапусайтите (LTU) |
31 липня, 20:54 | ||
Яо Цзе (NED) | 21–12 25–23 | Рагна Інголфсдоттір (ISL) |
Група G[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Тіне Баун (DEN) | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Анастасія Прокопенко (RUS) | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Каміля Августин (POL) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
28 липня, 09:05 | ||
Анастасія Прокопенко (RUS) | 21–16 21–17 | Каміля Августин (POL) |
30 липня, 19:40 | ||
Тіне Баун (DEN) | 21–11 21–6 | Каміля Августин (POL) |
31 липня, 12:30 | ||
Тіне Баун (DEN) | 19–21 21–15 21–16 | Анастасія Прокопенко (RUS) |
Група H[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Саяка Сато (JPN) | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Сюзан Егелстаф (GBR) | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Майя Тврди (SLO) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
28 липня, 12:30 | ||
Сюзан Егелстаф (GBR) | 21–15 21–10 | Майя Тврди (SLO) |
29 липня, 13:09 | ||
Саяка Сато (JPN) | 22–20 21–18 | Майя Тврди (SLO) |
31 липня, 13:05 | ||
Саяка Сато (JPN) | 18–21 21–16 21–12 | Сюзан Егелстаф (GBR) |
Група I[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Пі Хонянь (FRA) | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Клої Мегі (IRL) | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Хадія Хосні (EGY) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
29 липня, 20:17 | ||
Клої Мегі (IRL) | 21–17 21–6 | Хадія Хосні (EGY) |
30 липня, 20:52 | ||
Пі Хонянь (FRA) | 21–11 21–9 | Хадія Хосні (EGY) |
31 липня, 14:17 | ||
Пі Хонянь (FRA) | 16–21 21–18 21–14 | Клої Мегі (IRL) |
Група J[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Їп Пі Їн (HKG) | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Сун Цзі Хен (KOR) | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Сара Бленгслі Кверне (NOR) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
28 липня, 19:40 | ||
Сун Цзі Хен (KOR) | 21–8 21–5 | Сара Бленгслі Кверне (NOR) |
29 липня, 14:19 | ||
Їп Пі Їн (HKG) | 21–8 21–7 | Сара Бленгслі Кверне (NOR) |
30 липня, 13:05 | ||
Сун Цзі Хен (KOR) | 18–21 21–23 | Їп Пі Їн (HKG) |
Група K[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Тай Тзу Ін (TPE) | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Ану Ніємінен (FIN) | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Вікторія Монтеро (MEX) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
28 липня, 13:09 | ||
Вікторія Монтеро (MEX) | 12–21 18–21 | Ану Ніємінен (FIN) |
30 липня, 12:30 | ||
Тай Тзу Ін (TPE) | 21–11 21–14 | Ану Ніємінен (FIN) |
31 липня, 09:07 | ||
Тай Тзу Ін (TPE) | 21–6 21–10 | Вікторія Монтеро (MEX) |
Група L[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Лі Сюежуй (CHN) | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Кароліна Марін (ESP) | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Клаудія Ріверо (PER) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
28 липня, 13:05 | ||
Лі Сюежуй (CHN) | 21–5 21–6 | Клаудія Ріверо (PER) |
29 липня, 19:05 | ||
Лі Сюежуй (CHN) | 21–13 21–11 | Кароліна Марін (ESP) |
30 липня, 20:19 | ||
Кароліна Марін (ESP) | 21–17 21–7 | Клаудія Ріверо (PER) |
Група M[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Ратчанок Інтанон (THA) | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Тельма Сантуш (POR) | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Тіліні Цзясінже (SRI) | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
29 липня, 9:00 | ||
Ратчанок Інтанон (THA) | 21–13 21–5 | Тіліні Цзясінже (SRI) |
30 липня, 13:42 | ||
Тельма Сантуш (POR) | 21–9 21–11 | Тіліні Цзясінже (SRI) |
31 липня, 13:42 | ||
Ратчанок Інтанон (THA) | 21–12 21–6 | Тельма Сантуш (POR) |
Група N[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Жуліане Щенк (GER) | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Крістіна Гавнголт (CZE) | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Лариса Грига (UKR) | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
28 липня, 20:52 | ||
Жуліане Щенк (GER) | 21–18 21–14 | Крістіна Гавнголт (CZE) |
29 липня, 19:44 | ||
Лариса Грига (UKR) | 13–21 21–15 15–21 | Крістіна Гавнголт (CZE) |
30 липня, 20:17 | ||
Жуліане Щенк (GER) | 21–12 21–14 | Лариса Грига (UKR) |
Група O[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Адріанті Фірдасарі (INA) | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Петя Неделчева (BUL) | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Олеся Зайцава (BLR) | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
---|---|---|
29 липня, 18:30 | ||
Петя Неделчева (BUL) | 21–7 21–19 | Олеся Зайцава (BLR) |
30 липня, 9:09 | ||
Адріанті Фірдасарі (INA) | 21–10 16–21 21–14 | Олеся Зайцава (BLR) |
31 липня, 19:05 | ||
Петя Неделчева (BUL) | 10–21 15–21 | Адріанті Фірдасарі (INA) |
Група P[ред. | ред. код]
Спортсмен | М | В | П | ВС | ПС | О |
---|---|---|---|---|---|---|
Ван Сін (CHN) | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Рена Ван (USA) | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
30 липня, 8:30 | ||
---|---|---|
Спортсмен 1 | Результат | Спортсмен 2 |
Ван Сін (CHN) | 21–8 21–6 | Рена Ван (USA) |
Фінальні етапи[ред. | ред. код]
1/8 фіналу | 1/4 фіналу | 1/2 фіналу | Фінал | ||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||
A1 | Ван Іхань (CHN) | 15 | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||
B1 | Бе Юн Джу (KOR) | 21 | 14 | 14 | A1 | Ван Іхань (CHN) | 21 | 21 | |||||||||||||||||
C1 | Чен Шао Че (TPE) | 21 | 21 | C1 | Чен Шао Че (TPE) | 14 | 11 | ||||||||||||||||||
D1 | Гу Цзян (SIN) | 18 | 10 | A1 | Ван Іхань (CHN) | 21 | 21 | ||||||||||||||||||
E1 | Саїна Невал (IND) | 21 | 21 | E1 | Саїна Невал (IND) | 13 | 13 | ||||||||||||||||||
F1 | Яо Цзе (NED) | 14 | 16 | E1 | Саїна Невал (IND) | 21 | 22 | ||||||||||||||||||
G1 | Тіне Баун (DEN) | 14 | G1 | Тіне Баун (DEN) | 15 | 20 | |||||||||||||||||||
H1 | Саяка Сато (JPN) | 15r | A1 | Ван Іхань (CHN) | 15 | 23 | 17 | ||||||||||||||||||
I1 | Пі Хонянь (FRA) | 21 | 12 | 16 | L1 | Лі Сюежуй (CHN) | 21 | 21 | 21 | ||||||||||||||||
J1 | Їп Пі Їн (HKG) | 13 | 21 | 21 | J1 | Їп Пі Їн (HKG) | 12 | 20 | |||||||||||||||||
K1 | Тай Тзу Ін (TPE) | 16 | 21 | L1 | Лі Сюежуй (CHN) | 21 | 22 | ||||||||||||||||||
L1 | Лі Сюежуй (CHN) | 21 | 23 | L1 | Лі Сюежуй (CHN) | 22 | 21 | ||||||||||||||||||
M1 | Ратчанок Інтанон (THA) | 21 | 21 | P1 | Ван Сін (CHN) | 20 | 18 | ||||||||||||||||||
N1 | Жуліане Щенк (GER) | 16 | 15 | M1 | Ратчанок Інтанон (THA) | 21 | 18 | 14 | Зустріч за третє місце | ||||||||||||||||
O1 | Адріанті Фірдасарі (INA) | 15 | 8 | P1 | Ван Сін (CHN) | 17 | 21 | 21 | E1 | Саїна Невал (IND) | 18 | 0 | |||||||||||||
P1 | Ван Сін (CHN) | 21 | 21 | P1 | Ван Сін (CHN) | 21 | 1 (r) |
Примітки[ред. | ред. код]
- ↑ Players invited to the London Olympic Games[недоступне посилання]
Джерела[ред. | ред. код]
- Змагання з бадмінтону на офіційному сайті Олімпіади у Лондоні [Архівовано 15 серпня 2016 у Wayback Machine.]
|