Rok | Gospodarz | Złoto | Srebro | Brąz |
1993 | Almería | Jean-Philippe Jodard Christian Penigaud | Jan Kvalheim Bjørn Maaseide | Andrea Ghiurghi Dionisio Lequaglie |
1994 | Almería | Jan Kvalheim Bjørn Maaseide | Santiago Aguilera Javier Bosma | Axel Hager Jörg Ahmann |
1995 | Saint-Quay-Portrieux | Marko Klok Michiel van der Kuip | Milan Džavoronok Václav Fikar | Piero Antonini Dionisio Lequaglie |
1996 | Pescara | Marek Pakosta Michal Palinek | Axel Hager Jörg Ahmann | Andrea Ghiurghi Nicola Grigolo |
1997 | Riccione | Vegard Høidalen Jørre Kjemperud | Jan Kvalheim Bjørn Maaseide | Martin Laciga Paul Laciga |
1998 | Rodos | Martin Laciga Paul Laciga | Jan Kvalheim Bjørn Maaseide | Vegard Høidalen Jørre Kjemperud |
1999 | Palma | Martin Laciga Paul Laciga | Javier Bosma Fabio Diez | Jan Kvalheim Bjørn Maaseide |
2000 | Getxo | Martin Laciga Paul Laciga | Markus Egger Sascha Heyer | Vegard Høidalen Jørre Kjemperud |
2001 | Jesolo | Markus Egger Sascha Heyer | Martin Laciga Paul Laciga | Vegard Høidalen Jørre Kjemperud |
2002 | Bazylea | Markus Dieckmann Jonas Reckermann | Martin Laciga Paul Laciga | Vegard Høidalen Jørre Kjemperud |
2003 | Alanya | Nik Berger Clemens Doppler | Markus Dieckmann Jonas Reckermann | Markus Egger Sascha Heyer |
2004 | Timmendorfer Strand | Markus Dieckmann Jonas Reckermann | Markus Egger Sascha Heyer | Patrick Heuscher Stefan Kobel |
2005 | Moskwa | Pablo Herrera Allepuz Raúl Mesa | Markus Egger Sascha Heyer | Markus Dieckmann Jonas Reckermann |
2006 | Haga | Julius Brink Christoph Dieckmann | Jochem de Gruijter Gijs Ronnes | Patrick Heuscher Stefan Kobel |
2007 | Walencja | Clemens Doppler Peter Gartmayer | Reinder Nummerdor Richard Schuil | David Klemperer Eric Koreng |
2008 | Hamburg | Reinder Nummerdor Richard Schuil | Stefan Uhmann Kay Matysik | Dmitrij Barsuk Igor Kołodyński |
2009 | Soczi | Reinder Nummerdor Richard Schuil | Florian Gosch Alexander Horst | Pablo Herrera Allepuz Adrián Gavira |
2010 | Berlin | Reinder Nummerdor Richard Schuil | Clemens Doppler Matthias Mellitzer | Mārtiņš Pļaviņš Jānis Šmēdiņš |
2011 | Kristiansand | Julius Brink Jonas Reckermann | Jonathan Erdmann Kay Matysik | Reinder Nummerdor Richard Schuil |
2012 | Scheveningen | Julius Brink Jonas Reckermann | Emiel Boersma Daan Spijkers | Tarjei Skarlund Martin Spinnangr |
2013 | Klagenfurt am Wörthersee | Pablo Herrera Allepuz Adrián Gavira | Aleksandrs Samoilovs Jānis Šmēdiņš | Grzegorz Fijałek Mariusz Prudel |
2014 | Cagliari | Paolo Nicolai Daniele Lupo | Aleksandrs Samoilovs Jānis Šmēdiņš | Clemens Doppler Alexander Horst |
2015 | Klagenfurt am Wörthersee | Aleksandrs Samoilovs Jānis Šmēdiņš | Alex Ranghieri Adrian Carambula | Reinder Nummerdor Christiaan Varenhorst |
2016 | Biel/Bienne | Daniele Lupo Paolo Nicolai | Wiaczesław Krasilnikow Konstantin Siemionow | Grzegorz Fijałek Mariusz Prudel |
2017 | Jurmała | Daniele Lupo Paolo Nicolai | Aleksandrs Samoilovs Jānis Šmēdiņš | Alexander Brouwer Robert Meeuwsen |
2018 | Haga | Anders Mol Christian Sørum | Aleksandrs Samoilovs Jānis Šmēdiņš | Adrián Gavira Pablo Herrera |
2019 | Moskwa | Anders Mol Christian Sørum | Ilya Leshukov Konstantin Siemionow | Martin Ermacora Christiaan Varenhorst |
2020 | Jurmała | Anders Mol Christian Sørum | Wiaczesław Krasilnikow Oleg Stojanowski | Daniele Lupo Paolo Nicolai |
2021 | Wiedeń | Anders Mol Christian Sørum | Stefan Boermans Yorick de Groot | Piotr Kantor Bartosz Łosiak |
2022[1] | Monachium | David Åhman Jonatan Hellvig | Ondrej Perusic David Schewiner | Anders Mol Christian Sørum |
2023 | Wiedeń | Leon Luini Yorick de Groot | David Åhman Jonatan Hellvig | Sergiy Popov Eduard Reznik |