Przebieg trasy |
|
51 | Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Bartoszyce |
51 | Olsztynek |
|
|
|
Olsztyn |
598 | Olsztyn ulica W. Leonharda |
| | ul. Towarowa51 |
| | ul. Kołobrzeska |
| | ul. Pana Tadeusza |
| | Al. J. Piłsudskiego ul. S. Wyszyńskiego598 |
|
|
|
598 | ulica S. Wyszyńskiego |
| | ul. Żołnierska, ul. Augustowska |
| | ul. Synów Pułku ul. W. Pstrowskiego598 |
|
|
|
598 | ulica W. Pstrowskiego |
| | ul. Metalowa |
| | ul. Dworcowa |
| | ul. Obiegowa Al. W. Sikorskiego598 |
|
|
|
598 | Al. W. Sikorskiego |
| | ul. Obrońców Tobruku |
| | ul. Dywizjonu 303 |
| | ul. Synów Pułku ul. J. Tuwima |
| | ul. M. Wańkowicza |
| | ul. W. Minakowskiego ul.Jarocka |
| | ul. W. Andersa |
| | ul. T. Wilczyńskiego ul. T. Płoskiego598 |
|
|
|
598 | ul. T. Płoskiego |
| | ul. J. Bukowskiego ul. W. Witosa |
| | ul. S. Dorantta ul. B. Laszki |
| | ul. S. Dorantta |
| | ul. Smerfów |
|
|
|
Powiat olsztyński Gmina wiejska Stawiguda |
598 | Bartąg |
| | ul. Przyrodnicza |
| | rondo ul. Głogowa |
|
|
|
598 | Bartążek |
| | ul. Olchowa |
| | rondo ul. Warmiński Las |
| | Olsztyn JarotyS16S51 |
S16 | Ostróda, Iława, Grudziądz |
S16 | Mrągowo, Ełk |
S51 | Olsztynek |
S51 | Lidzbark Warmiński, Bartoszyce |
|
|
|
| | droga do Kołpaków |
| | Zazdrość |
|
|
|
Gmina wiejska Purda |
| | droga do Nowego Ramuka |
| | droga do Łańska |
| | droga do Pokrzywy |
| | Butryny |
| | Nowa Kaletka |
| | Zgniłocha58 |
58 | Olsztynek |
58 | Szczytno, Pisz, Szczuczyn |