Tsjecho-Slowakije op de Olympische Zomerspelen 1980
Tsjecho-Slowakije op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Tsjecho-Slowakije | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | TCH | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1980 in Moskou | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Tsjecho-Slowakije op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 | ||||||||||||||||||||||
Tsjecho-Slowakije op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 | ||||||||||||||||||||||
Andere gerelateerde deelnames | ||||||||||||||||||||||
Bohemen (1900–1912) Tsjechië (1994–) Slowakije (1994–) | ||||||||||||||||||||||
|
Tsjecho-Slowakije nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1980 in Moskou, Sovjet-Unie. De ploeg, bestaande uit 162 mannen en 47 vrouwen, won veertien medailles en eindigde daardoor als dertiende in het medailleklassement.
Medaillewinnaars[bewerken | brontekst bewerken]
Goud[bewerken | brontekst bewerken]
Zilver[bewerken | brontekst bewerken]
Brons[bewerken | brontekst bewerken]
Deelnemers en resultaten per onderdeel[bewerken | brontekst bewerken]
Atletiek[bewerken | brontekst bewerken]
- Vlastimil Zwiefelhofer
- Jaromír Vlk
- Jaromír Vaňous
- Jiří Sýkora
- Jozef Pribilinec
- Jozef Plachý
- Jarmila Nygrýnová
- Dušan Moravčík
- Dušan Malovec
- Josef Lomický
- Jan Leitner
- Karel Kolář
- Marcela Koblasová
- Josef Jánský
- Július Ivan
- Jiří Chamrád
- František Břečka
- Pavol Blažek
- Juraj Benčík
- Zdeňka Bartoňová-Šilhavá
- Jarmila Kratochvílová
- Imrich Bugár
Basketbal[bewerken | brontekst bewerken]
Mannentoernooi[bewerken | brontekst bewerken]
- Dušan Žáček
- Jaroslav Skála
- Peter Rajniak
- Jiří Pospíšil
- Stano Kropilák
- Zdeněk Kos
- Vlastibor Klimeš
- Gustav Hraška
- Vlastimil Havlík
- Zdeněk Douša
- Kamil Brabenec
- Pavol Bojanovský
Boksen[bewerken | brontekst bewerken]
Boogschieten[bewerken | brontekst bewerken]
Gewichtheffen[bewerken | brontekst bewerken]
- Rudolf Strejček
- Lubomír Sršeň
- Dalibor Řehák
- František Nedvěd
- Pavel Khek
- Dušan Drška
- Bohuslav Braum
- Anton Baraniak
- Dušan Poliačik
- Ota Zaremba
Handbal[bewerken | brontekst bewerken]
Vrouwentoernooi[bewerken | brontekst bewerken]
- Daniela Trandžíková
- Priska Polačeková
- Viola Pavlasová
- Jolana Némethová
- Katarína Lamrichová
- Jana Kuťková
- Mária Končeková
- Petra Komínková
- Alena Horalová
- Milena Foltýnová
- Věra Datínská
- Elena Brezányová
- Elena Boledovičová
Hockey[bewerken | brontekst bewerken]
Vrouwentoernooi[bewerken | brontekst bewerken]
- Lenka Vymazalová
- Marta Urbanová
- Marie Sýkorová
- Iveta Šranková
- Viera Podhányiová
- Květa Petříčková
- Jana Lahodová
- Alena Kyselicová
- Jiřina Křížová
- Jarmila Králíčková
- Jiřina Kadlecová
- Ida Hubáčková
- Berta Hrubá
- Jiřina Hájková
- Jiřina Čermáková
- Milada Blažková
Judo[bewerken | brontekst bewerken]
Kanovaren[bewerken | brontekst bewerken]
- Jiří Vrdlovec
- Helena Vašáková
- Jiří Svoboda
- Jana Polakovičová
- Felix Masár
- Petr Kubíček
- Libor Dvořák
- Vladimír Dolejš
- Radomír Blažík
Moderne vijfkamp[bewerken | brontekst bewerken]
Roeien[bewerken | brontekst bewerken]
- Lubomír Zapletal
- Miroslav Vraštil
- Dušan Vičík
- Milan Suchopár
- Milan Škopek
- Jiří Pták
- Jiří Prudil
- Josef Plamínek
- Pavel Pevný
- Josef Neštický
- Karel Neffe
- Karel Mejta, Jr.
- Vladek Lacina
- Milan Kyselý
- Pavel Konvička
- Miroslav Knapek
- Jan Kabrhel
- Ctirad Jungmann
- Lubomír Janko
- Martin Hladík
- Oldřich Hejdušek
- Milan Doleček
- Vojtěch Caska
- Antonín Barák
- Václav Vochoska
- Zdeněk Pecka
Schermen[bewerken | brontekst bewerken]
Schietsport[bewerken | brontekst bewerken]
- Jiří Vogler
- Pavel Pulda
- Bohumír Pokorný
- Jaroslav Pekař
- Josef Panáček
- Ivan Némethy
- Josef Machan
- Adolf Jakeš
- Vladimír Hurt
- Josef Hojný
- Jiří Bachroň
Schoonspringen[bewerken | brontekst bewerken]
Turnen[bewerken | brontekst bewerken]
- Jan Zoulík
- Radka Zemanová
- Anita Šauerová
- Katarína Šarišská
- Jan Migdau
- Eva Marečková
- Jana Labáková
- Miloslav Kučeřík
- Jozef Konečný
- Dana Brýdlová
- Rudolf Babiak
- Jiří Tabák
Voetbal[bewerken | brontekst bewerken]
Mannentoernooi[bewerken | brontekst bewerken]
- Ladislav Vízek
- Rostislav Václavíček
- Jindřich Svoboda
- František Štambacher
- Zdeněk Šreiner
- Stanislav Seman
- Zdeněk Rygel
- Oldřich Rott
- Libor Radimec
- Luboš Pokluda
- Petr Němec
- Josef Mazura
- Luděk Macela
- Werner Lička
- František Kunzo
- Jan Berger
Volleybal[bewerken | brontekst bewerken]
Mannentoernooi[bewerken | brontekst bewerken]
- Pavel Valach
- Jaroslav Šmíd
- Vlado Sirvoň
- Pavel Řeřábek
- Ján Repák
- Igor Prieložný
- Josef Pick
- Josef Novotný
- Vlastimil Lenert
- Cyril Krejčí
- Jaroslav Kopet
- Ján Cifra
Wielersport[bewerken | brontekst bewerken]
- Anton Tkáč
- Petr Kocek
- Ladislav Ferebauer
- Igor Sláma
- Jiří Škoda
- Jiří Pokorný
- Martin Penc
- Alipi Kostadinov
- Vlastibor Konečný
- Michal Klasa
- Teodor Černý
Worstelen[bewerken | brontekst bewerken]
- Michal Vejsada
- Vítězslav Mácha
- Josef Krysta
- Antonín Jelínek
- Miroslav Janota
- Oldřich Dvořák
- Július Strnisko
- Dan Karabin
Zeilen[bewerken | brontekst bewerken]
Zwemmen[bewerken | brontekst bewerken]
Bronnen, noten en/of referenties
|