Fiji op de Olympische Zomerspelen 1984
Fiji op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Fiji | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | FIJ | |||||||||||||||||||||
NOC | Fiji Association of Sports and National Olympic Committee externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1984 in Los Angeles | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Fiji op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Fiji op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | ||||||||||||||||||||||
|
Fiji nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1984 in Los Angeles, Verenigde Staten. Ook de zesde olympische deelname bleef zonder medailles.
Deelnemers en resultaten per onderdeel[bewerken | brontekst bewerken]
Atletiek[bewerken | brontekst bewerken]
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Inoke Bainimoli | 100m (m) | 73e | serie 3: 7de in 11,15 |
200m (m) | 58e | serie 1: 6de in 22,16 | |
Joseph Rodan | 400m (m) | 67e | serie 8: 5de in 49,007 |
Albert Miller | tienkamp (m) | 26e | 5076 punten |
Miriama Tuisorisori-Chambault | 100m (v) | 45e | serie 2: 6de in 13,04 |
200m (v) | 37e | serie 1: 7de in 26,82 |
Judo[bewerken | brontekst bewerken]
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Simione Kuruvoli | -78kg (m) | 20e | |
Viliame Takayawa | -95kg (m) | 18e |
Wielersport[bewerken | brontekst bewerken]
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Kathlyn Ragg | wegwedstrijd (v) | 32e | 2:25.59 |
Zeilen[bewerken | brontekst bewerken]
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Anthony Steven Philp | windglider (m) | 33e | 212 punten: ( |
David Ashby | finn | 26e | 185 punten: (25-25-26-25-26-23- |
Anthony Colin Philp Bruce Hewett | tornado | 19e | 143 punten: (17-18- |
Zwemmen[bewerken | brontekst bewerken]
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Warren Sorby | 100m vrije slag (m) | 57e | serie 8: 7de in 57,65 |
Samuela Tupou | 54e | serie 5: 7de in 55,85 | |
Samuela Tupou | 200m vrije slag (m) | 46e | serie 2: 8ste in 2.02,22 |
Warren Sorby | 100m rugslag (m) | 40e | serie 7: 7de in 1.05,81 |
Warren Sorby | 100m vlinderslag (m) | 49e | serie 5: 8ste in 1.05,53 |
Samuela Tupou | 52e | serie 2: 7de in 1.07,75 | |
Warren Sorby | 200m wisselslag (m) | 39e | serie 1: 7de in 2.22,74 |
Samuela Tupou | 34e | serie 6: 7de in 2.19,79 | |
Sharon Pickering | 100m vrije slag (v) | 43e | serie 1: 7de in 1.04,25 |
200m vrije slag (v) | 35e | serie 5: 7de in 2.19,61 | |
100m rugslag (v) | 29e | serie 1: 8ste in 1.10,49 | |
100m vlinderslag (v) | 34e | serie 1: 6de in 1.11,49 | |
200m wisselslag (v) | 26e | serie 1: 7de in 2.34,77 |
Bronnen, noten en/of referenties
|